امید مشاور بیله سوار قهرمان فوتسال اردبیل

21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در چارچوب دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان اردبیل تیم‌های فوتسال بیمه امید مشاور بیله سوار و شهداء ماراللو انگوت در سالن شهداء انگوت به میزبانی تیم شهداء ماراللو برگزار شد که تیم بیمه امید مشاور بیله سوار برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان اردبیل دست یافت.

این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود تیم شهداء ماراللو انگوت به پایان رسید، ولی بدلیل پیروزی ۴ بر ۰ بیمه امید مشاور بیله سوار در دیدار رفت مقابل این تیم و تفاضل گل بهتر، فاتح جام ۹۷ لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان اردبیل شد تا تیم شهداء ماراللو انگوت عنوان نائب قهرمانی رقابت‌ها را کسب کند.

بیمه امید مشاور بیله سوار با این قهرمانی امتیاز حضور در لیگ مناطق فوتسال کشور را به دست آورد تا سال آینده نماینده فوتسال استان در این رقابت‌ها باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بیمه امید مشاور بیله سوار فصل گذشته نیز عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان اردبیل را بدست آورده بود.

ارسال یک پاسخ