اعلام زمان و مکان مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم «سیدجواد اسدی»

30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی سپاه کربلا مازندران، پیکر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی که روزهای گذشته شناسایی و به کشور منتقل شده است، طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری مراسم وداع و تشییع پیکر این شهید والامقام برگزار و در روستای امره ساری تدفین می‌شود.

مراسم شب وداع با شهید مدافع حرم سیدجواد اسدی شنبه ۲۵ اسفندماه همراه با نماز مغرب و عشاء در حسینیه عاشقان کربلای ساری و مراسم تشییع این شهید والامقام نیز یکشنبه ۲۶ اسفندماه ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح از آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) تا میدان شهدا سپس به‌سمت زادگاهش روستای امره برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از فارس، شهید سیدجواد اسدی شانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۹۵ به همراه ۱۲ همرزمش در منطقه خان‌طومان سوریه به‌دست گروه تروریستی تکفیری داعش به شهادت رسیده بود که پس از سه سال پیکر پاکش به کشور منتقل شده است.

خبرگزاری فارس استان مازندران چندی پیش به‌مناسبت شناسایی پیکر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی گفت‌وگویی با حدیثه نوبخت همسر شهید سید جواد اسدی با عنوان « خشت خشت خانه‌ام هنوز عطر “سید” را می‌دهد » انجام داده است که می‌توانید آن را بخوانید.

ارسال یک پاسخ