آغاز پویش مردمی در ۶ کشور عربی برای همبستگی با سیل‌زدگان ایرانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از پایگاه ۵۹۸ به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مرکز بین المللی «عدالت برای صلح» اعلام کرد که پویش سراسری «اهل وفاء» متشکل از فعالین اجتماعی و مردمی از شش کشور فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، عراق و تونس جهت جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان ایرانی روز گذشته در شهر غزه اعلام موجودیت کرد.

در مراسم افتتاحیه این پویش، شرکت‌کنندگان با تاکید بر همبستگی و همدردی مردم فلسطین با مردم صبور و مقاوم ایران در میانه خسارات و تلفات ناشی از سیل‌های اخیر و همچنین با هدف تقویت روح محبت و صمیمیت بین دو ملت ایران و فلسطین و نمایاندن ایستادگی فلسطینیان در کنار مردم ایران مقابل تحریم‌های ظالمانه اقتصادی آمریکا، رسماً شروع به کار این پویش جهانی را اعلام نمودند.

برگزارکنندگان این کمپین به عنوان اولین اقدام جهت کمک و همبستگی با ملت ایران در حوادث اخیر، مراسمی را در شهر غزه برگزار کردند که در آن اقشار مختلف از جمله شماری از فعالین سیاسی، فرهنگی، رسانه‌ای، مجاهدان مقاومت فلسطین و جمعی از خانواده‌های شهدا حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد از دست رفتگان سیل اخیر ایران و قرائت فاتحه، جهت سلامت و شفای آسیب دیدگان حوادث سیلاب اخیر دعا کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن