خانه / اخبار / تقدیر راهپیمایان اربعین از “سردار سلیمانی” + تصاویر

تقدیر راهپیمایان اربعین از “سردار سلیمانی” + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از پارس نیوز،

در مسیر راهپیمایی نجف به کربلا، همزمان با برگزاری بزرگترین راهپیمایی جهان به‌سمت کربلای معلی، راهپیمایان با حمل تصاویر شهدای مدافع حرم از رشادت‌های آنها در مبارزه با تروریست‌های تکفیری تقدیر کردند.

برخی راهپیمایان تصویر شهدای مدافع حرم را روی لباس خود نصب کرده و روی آن نوشته‌اند که زیارت و راهپیمایی امسال خود را تقدیم آنها (شهدای مدافع حرم) کرده‌اند؛ برخی راهپیمایان عراقی نیز با حمل تصاویر سردار قاسم سلیمانی از حمایت‌های مستشاری وی در مقابله با تروریست‌ها تشکر کردند.

برخی راهپیمایانی که تصویر شهدای مدافع حرم را روی لباس خود نصب کرده‌اند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفتند: ما می‌دانیم که امنیت عراق را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم؛ کسانی که امروز در موصل با تروریست‌ها می‌جنگند، امنیت را برای ما فراهم کرده‌اند و ما باید قدردان آنها باشیم.

محمد عبدالله، دانشجوی عراقی که تصویر سردار قاسم سلیمانی را در دست دارد در همین زمینه به خبرنگار تسنیم گفت: سردار سلیمانی به شخصیت محبوب در جهان اسلام تبدیل شده است و همه مسلمانان جهان، امروز ایشان را به‌عنوان فردی که از حق مسلمانان شیعه و سنی دفاع می‌کند، دوست دارند.

 

پاسخ بدهید

x

حتما ببینید

ماجرای سرقت ادبی یک شهید مدافع حرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات ...