۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 103238
  • 05 می 2019 - 16:59
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :

یاور مظلومین باشید(حدیث دشت عشق)

شهید علیرضا بریری، از شهدای مدافع حرم شهرستان بابلسر است که سه سال قبل، طی عملیات خان طومان به شهادت رسید. پیکر وی، ماه‌ها مفقود بود و در دیار غربت به سر می‌برد که توسط گروه‌های تفحص شناسایی و به وطن بازگردانده شد. شهید مدافع حرم، علیرضا بریری در بخش‌هایی از وصیت‌نامه‌اش نوشته است:«فقط از […]

شهید علیرضا بریری، از شهدای مدافع حرم شهرستان بابلسر است که سه سال قبل، طی عملیات خان طومان به شهادت رسید. پیکر وی، ماه‌ها مفقود بود و در دیار غربت به سر می‌برد که توسط گروه‌های تفحص شناسایی و به وطن بازگردانده شد. شهید مدافع حرم، علیرضا بریری در بخش‌هایی از وصیت‌نامه‌اش نوشته است:
«فقط از خدا بترسید نه از خلق خدا به‌خاطر جایگاه شغلی و مادیات دنیا، یاور مظلومین باشید و به کسی ظلم نکنید. توصیه من به خواهران دینی و مادرم و همسرم این است که حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار دهند و حجاب خود را حفظ نمایند و در حفظ حجاب برتر یعنی چادر کوشا باشند و در ترویج آن کوتاهی نکنید. این حقیر از شما می‌خواهم که در بدترین شرایط جامعه و روزگار همچون گذشتگان در روزها و زمان‌های گذشته بر اعتقادات خود استوار بمانید و بر بصیرت خود بیافزایید و اسیر ترفندها و حیله‌های دشمن نشوید و نسبت به خودتان مراقبت داشته باشید. از شما می‌خواهم که طبق دستورات خدا که در قرآن کریم آمده عمل کنید و آن‌ را سرلوحه زندگی‌تان قرار دهید. همواره شهدا را به‌یاد داشته باشید و رهرو راه آنها باشید و همچون شهدا تابع محض ولایت فقیه باشید، مبادا از راه آن بزرگوار خارج شوید و او را تنها بگذارید و بدانید که او در زمان غیبت امام زمان (عج) ناخدای کشتی صراط مستقیم است و فراموش نکنید که امنیت این کشور را مدیون خون شهدا هستیم.»

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن