ترامپی‌ها خبر از قدرت ما و رشادت جوانان شیعه ندارند

ترامپی‌ها خبر از قدرت ما و رشادت جوانان شیعه ندارندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت‌الاسلام محمد کیاسری مشاور فرمانده سپاه قدس دیشب در مراسم یادبود شهدای خانطومان که در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد با بیان خاطره‌ای از رشادت‌های شهدای فاطمیون، گفت: من در عملیاتی میان فاطمیون صحبت می‌کردم که مردم افغان کشورشان درگیر مسائل حاشیه‌ای است چه می‌شود که برای حضرت زینب می‌آیند برخی از آن‌ها اعتراض کردند و گفتند ما کجا و دفاع از حرم حضرت زینب (س) کجا؟ آنجا بود که فهمیدم معرفت این عزیزان چه قدر عمیق است.
وی تصریح کرد: نباید بترسیم، رهبر معظم انقلاب در زمان انتخابات سال گذشته نسبت به بعضی از آقایان فرمودند نترسید اگر می‌ترسید از جانب مردم نترسید، مردم در زمان سیل به دنیا فهماندند که اگر به خاطر تحریم نگذاشته‌اند کمک به مردم برسد مردم ما کمک کردند.
مشاور فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه بنده را بنده می‌گویند، چون بند به خدا می‌شود گفت: حضرت زهرا (س) با مقام عصمت در دعای دوشنبه می‌فرماید خدایا توان بندگی خود را به من بده و تا روزی که ولایت درخطر است زهرا جان خود را فدا می‌کند که نشان از اوج بندگی ایشان است.
کیاسری با اشاره به اینکه ترامپی‌ها خبر از قدرت ما و رشادت‌های جوانان شیعه ندارند افزود: دشمن از قدرت ما می‌ترسد آن‌ها فاطمیون و حیدریون را نمی‌شناختند.
وی عمل به توصیه‌های قرآنی را از وظایف جوانان امروز دانست و ادامه داد: دیروز سیل آمد همه به کمک رفتید درود خدا بر مردم غیرتمند که این عمل باعث شد تا دشمن بفهمد ایران فرق می‌کند چراکه جوانان شیعه و اسلام با دیگر جوانان فرق دارند.
مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای مدافع حرم از باور‌ها و عقاید دفاع می‌کنند و در این مسیر از خود فداکاری نشان می‌دهند.

نوشته های مشابه

Leave a Reply

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن