اخبار

فلسفه جهاد و شهادت مدافعان حرم در جامعه بیان شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از گیلان، عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در دیدار با خانواده شهید والامقام مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت‌نیا»، اظهار کرد: امروز در این وهله از تاریخ هر چه داریم از رشادت‌ها و پایمردی‌های شهدا در دفاع از این آب و خاک است و نمی‌توانیم این ایثارگری‌ها و مجاهدت‌ها را فراموش کنیم.

وی شهدا را حاضر و ناظر بر اعمال ما دانست و افزود: باید قدردان خون شهیدان باشیم و پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی را در خود و فرزندانمان تقویت کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید گیلان با اشاره به اینکه شهدا متعلق به تمام این سرزمین اسلامی هستند، گفت: بر همه ما واجب است به اندازه توان خود، روحیه خداباوری، ایمان به معاد، عشق به اهل بیت(ع)، اخلاص و خدمت به مردم شریف را در آحاد ملت، به ویژه جوانان ‌تقویت کرده و روحیه ایثار و شهادت را زنده نگه داریم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با شهدای مدافع حرم، تاکید کرد: ما زمانی می‌توانیم جایگاه شهدای مدافع حرم را درک کنیم که بدانیم چه خطری را شهدا و رزمندگان مدافع حرم از کشور دفع کرده‌اند.

پاکاری خواستار بیان فلسفه جهاد و شهادت مدافعان حرم در جامعه شد و بیان کرد: مصیبت از دست دادن عزیزانمان را نمی‌توان نادیده گرفت، اما وقتی فلسفه شهادت آنها را مشاهده می‌کنیم متوجه می‌شویم رزمندگان با جانفشانی خود از حمله داعش به ایران اسلامی جلوگیری کردند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن