اخبار

دیدار امام جمعه تبریز با خانواده شهید مدافع حرم«ذاکر حیدری»

دیدار امام جمعه تبریز با خانواده شهید مدافع حرم«ذاکر حیدری»به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، سوم خردادماه با حضور در منزل سردار شهید مدافع حرم ذاکر حیدری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا از نزدیک در جریان زندگی خانواده وی قرار گرفت.
وی در این دیدار هدف داعش و دیگر گروه‌های تروریستی را ضربه زدن به کشورهای اسلامی عنوان کرد و گفت: درسایه مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری و فداکاری و از جان گذشتگی‌های شهدای مدافع حرم دشمنان نتوانسته اند به ایران آسیبی برسانند.
امام جمعه تبریز به روند آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد و افزود: زمانی صدام باور نمی کرد که این شهر به همت رزمندگان اسلام آزاد شود اما با عنایت پروردگار متعال، رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و روحیه بالای جوانان انقلابی خرمشهر از چنگ دشمنان رهایی یافت.
آل‌هاشم ادامه داد: دشمنان هر لحضه درصدد ضربه زدن به ایران اسلامی هستند اما نمی‌دانند که روحیه جوانان آزادی بخش خرمشهر در جوانان امروز هم وجود دارد و برای دفاع از میهن خود آماده فداکاری هستند.
سردار شهید ذاکرحیدری هفدهمین شهید سرافراز مدافع حرم استان است که در نهم آبان سال ۹۵در منطقه جنگی حلب سوریه به دست تکفیری ها به شهادت رسید.
این شهید بزرگوار، از نیروهای بازنشسته سپاه بود که داوطلبانه عازم جبهه‌های حق علیه باطل در سوریه شده بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن