لشکر فاطمیون با رشادت در برابر داعش ایستادگی کرد

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مرتضی نجفی قدسی در چهارمین ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی که شامگاه دوشنبه با حضور خانواده شهدای مدافع حرم در بیت این مفسر قرآن کریم برگزار شد، اظهار داشت: همه مسلمانان از ملیت های مختلف تحت لوای پرچم واحد هستیم.

وی با اشاره به منش و اندیشه امام راحل افزود: روزی امام خمینی(ره) این پرچم را برافراشت و با نیت خالص این حرکت را ادامه داد، امام در جواب آیت الله حکیم گفت که من تصمیم خودم را گرفتم یا پیروز و یا شهید می شوم و در هردو حالت پیروز می شوم.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی تصریح کرد: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ملت مظلوم افغانستان قیام کرد ولی گرفتار شوروی سابق شدند، لشکرفاطمیون در مصاف با داعش خوش درخشید و پرچم بلندی را برافراشت و افتخار می کنیم که ملت مظلوم افغانستان چنین رشادت هایی انجام داد.

نجفی قدسی ادامه داد: باید قدردان سردار قاسم سلیمانی باشیم که چنان خوش درخشید و دشمن از وی هراس دارد، این سردار رشید اسلام از بازوان پرتوان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به سخنان بی پایه و اساس ترامپ علیه ایران اسلامی بیان کرد: روزی که رئیس جمهور آمریکا، کشورمان را تهدید کرد سردار سلیمانی تودهنی محکمی به وی زد و گفت که با من طرف هستی و من حریف تو هستم.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی ترویج آرمان های امام راحل نزد ملت های مسلمان را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد:انقلاب اسلامی ریشه در ملت ها دارد و در همه کشورهای منطقه نیروهای انقلاب اسلامی حضور دارند.

اهواز| تقابل داعش با اسلام محمدی ریشه در مبانی دینی و اعتقادی داردشهید شمسی‌پور با ‌یک گردان ۲۴۵ نفره ‌شهر سعدیه عراق را از دست داعش آزاد کردسید حسن نصرالله: هدف از تأسیس داعش مقابله با حزب‌الله و سوریه بود/ اسرائیل نقاط ضعف بزرگ و مرگباری دارد نجفی قدسی ابراز کرد:اسرائیل دو روزهم نتوانست در غزه دوام بیاورد و هفتصد موشک توسط حماس به رژیم صیونیستی شلیک کرد که این موضوع از برکات انقلاب اسلامی است، ایران در دوران شاه ذلیل آمریکا  بود و شش هزار نیروی آمریکایی  در ایران وجود داشت.

وی با اشاره به اقتدار ایران اسلامی عنوان کرد:امروز کشورهای عربی تحت سیطره آمریکا هستند ولی ایران اسلامی چهل سال است آمریکا را ذلیل کرده است.

مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی خاطرنشان کرد:باید هوشیار باشیم و اگر همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم هیچ خطری کشورمان را تهدید نمی کند،رهبری تاکید کرد جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نخواهیم کرد، افتخار می کنیم چنین رهبری هدایت انقلاب اسلامی را بر عهده دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن