تولید امنیت رزمندگان و شهدای مدافع امنیت برای آن سوی مرزها

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده، ولی فقیه در استان اصفهان، امیر سرلشگر عبدالرحیم موسوی با اشاره به اینکه مقابله با داعش آنسوی مرز، تاکتیکی برای جلوگیری از ورود داعش در خاک کشور بود.

امیر سرلشگرعبدالرحیم موسوی افزود: به برکت خون شهدا امروز کشور ما در منطقه و جهان مقتدر است و قدرت بازدارندگی کشور حاصل جانفشانی همین شهداست.

وی با اشاره به اینکه برخی سخن پراکنی‌های سران آمریکا برای فریب دادن است افزود: در عین حال مسئولان رسمی آمریکا به قدرت و توان ایران اسلامی هم اعتراف می‌کنند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه وفادار ماندن به راه شهدا، عزت و اقتدار کشورمان را ارتقا میدهد گفت: جهانیان اراده و عزم ملت ایران در دفاع از وطن را در دوران دفاع مقدس مشاهده کردند و امروز نیز شاهدند نسل جوان انقلاب در همان مسیر در راه تامین امنیت کشور گام برداشته است.

امیر سرلشگر موسوی تصریح کرد: ملت ایران نشان داده اند در برابر زورگویی دشمن تن به ذلت نمی‌دهند و برابر یاغیان شیطان صفت جدی هستند و برای مقابله با دشمن فراتر از مرز‌ها فکر میکنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در این همایش با اشاره به نقش موثر شهدای مدافع حرم در بالابردن امنیت کشور گفت: اولین گروه مدافعان حرم نیروی زمینی ارتش با عبور از مرز خسروی و حضور در عراق اولین قرارگاه مقابله با داعش را تشکیل دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن