۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 105691
  • 26 ژوئن 2019 - 18:46
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
انجمن علمای یمن: نشست بحرین خیانت به خدا، پیامبر و مؤمنان است

انجمن علمای یمن: نشست بحرین خیانت به خدا، پیامبر و مؤمنان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا  به نقل از پایگاه خبری المسیره؛ انجمن علمای یمن امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن نشست منامه، مشارکت در آن را خیانتی بزرگ به خداوند، پیامبر(ص) و مؤمنان و تمام ارزش‌ها و مبانی انسانی دانست. در این بیانیه، ضمن درود فرستادن […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایکنا  به نقل از پایگاه خبری المسیره؛ انجمن علمای یمن امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن نشست منامه، مشارکت در آن را خیانتی بزرگ به خداوند، پیامبر(ص) و مؤمنان و تمام ارزش‌ها و مبانی انسانی دانست.

در این بیانیه، ضمن درود فرستادن بر ملت آزاده و مقاوم فلسطین که با تمام قوا و با تمام گروه‌ها، مؤسسات و دسته‌هایش مشارکت در این نشست را نپذیرفت، آمده است: ما به برادران خود در فلسطین می‌گوییم که یمن با همه گروه‌ها، حکومت و مردم خود و در رأس آنها علمای آزاده‌اش در کنار شما خواهد ماند.

این بیانیه همچنین ضمن دعوت به تلاش بیشتر برای تمرکز بر مظلومیت ملت فلسطین، تأکید کرد: نظام‌های مزدور مشارکت‌کننده در این نشست نماینده ملت‌های اسلامی نیستند.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن