شهید

آثار فرهنگی و ماندگار در کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تولید می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با بیان اینکه آسایش و امنیت حاکم در کشور مرهون رشادت و حماسه آفرینی شهدای والامقام است اظهار داشت:  نام و یاد شهداء در همه ادوار تاریخی زنده و پایدار است که در این راستا برگزاری یادواره و کنگره شهداء با شکوه خاص مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی، مشارکت همگانی در برپایی با شکوه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر را یک ضرورت دانست و افزود:نخستین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان ۱۴ سال پیش برگزار شد و اکنون دومین کنگره دی ماه امسال با مشارکت همگانی با شکوه خاصی برگزار می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تقویت جبهه فرهنگی  در راستای مقابل با ترفندهای دشمنان بسیار مهم است تاکید کرد: برگزاری کنگره شهداء نه تنها سبب امیدآفرینی و نشاط در جامعه می‌شود بلکه سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام اسلامی می‌شود.

گراوند با تاکید بر توجه بعد فرهنگی کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان گفت: در راستای برگزاری این کنگره  تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌ها  قرار دارد چراکه این مهم سبب ماندگاری این حرکت مهم فرهنگی اجتماعی می‌شود.

کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر دی‌ماه امسال برگزار می‌شود کمیته اصحاب رسانه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر تشکیل شد کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود

وی، با بیان اینکه از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر بهره‌برداری می‌شود تصریح کرد: بزرگترین سرمایه اجتماعی در جامعه، زنده نگه داشتن یاد و نام شهداء است چراکه این مهم سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام و ناامیدی و یاس در دشمنان می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن