وقایع یمن

شلیک ۷ فروند موشک زلزال ۱ ارتش یمن به مواضع مزدوران عربستان

– اخبار بین الملل –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از المسیره، نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان به این کشور با ۷ فروند موشک زلزال ۱ مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف گذرگاه علب در عسیر را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که بر اثر این حملات موشکی شمار زیادی از مزدوران ارتش سعودی کشته و زخمی و خسارت‌های زیادی به آنها وارد شده است.

از سوی دیگر یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند ۵ مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را در جنوب "حیران" در استان حجه به هلاکت برسانند.

یمن| ادامه محاصره شهر الدریهمی و شلیک ده‌ها گلوله توپ به سمت آنپزشکان بدون مرز: ائتلاف سعودی غیرنظامیان در یمن را کشته است

نیروهای یمنی امروز پیشروی‌های مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه "الدود" در جیزان را که چهار ساعت به طول انجامید متوقف کرده و خسارت‌های سنگینی به آنها وارد ساختند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین تلاش مزدوران ارتش سعودی برای پیشروی در اطراف "السدیس" در نجران را ناکام گذاشته و خسارت‌هایی به آنها وارد کردند.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن