۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 111474
  • 25 سپتامبر 2019 - 8:34
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام برنامه هفته‌های هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

اعلام برنامه هفته‌های هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول فوتبال

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی  سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته‌های هشتم تا هفدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است: هفته هشتمجمعه 19 مهر 98 فجر سپاسی شیراز- سرخپوشان پاکدشت- ساعت 15- ورزشگاه شهید […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی  سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته‌های هشتم تا هفدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

هفته هشتم
جمعه 19 مهر 98
فجر سپاسی شیراز- سرخپوشان پاکدشت- ساعت 15- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- ملوان بندرانزلی – ساعت 15:15- ورزشگاه تختی ارومیه
مس رفسنجان- داماش گیلانیان- ساعت 15:15- ورزشگاه شهدای رفسنجان
گل ریحان البرز – مس کرمان- ساعت 15:15- ورزشگاه انقلاب کرج
سپیدرود رشت – رایکا بابل- ساعت 15:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران- آلومینیوم اراک – ساعت 15:15- ورزشگاه شهدای شهر قدس
خوشه طلایی ساوه – آرمان گهرسیرجان- ساعت 15:15- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
استقلال خوزستان – قشقایی شیراز- ساعت 16:45- ورزشگاه تختی اهواز

شنبه 20 مهر 98
نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز- ساعت 15:15- ورزشگاه غدیر تهران

هفته نهم
چهارشنبه اول آبان 98
ملوان بندرانزلی- استقلال خوزستان- ساعت 15- ورزشگاه تختی انزلی
گل ریحان البرز- خوشه طلایی ساوه- ساعت 15- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان – فجر سپاسی شیراز- ساعت 15- ورزشگاه امام علی کرمان

پنجشنبه 2 آبان 98
قشقایی شیراز- نیروی زمینی تهران – ساعت 14:45- ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل- شهرداری تبریز- ساعت 14:45- ورزشگاه هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک- مس رفسنجان- ساعت 15- ورزشگاه امام خمینی اراک
آرمان گهرسیرجان- سپیدرود رشت- ساعت 15- ورزشگاه امام علی سیرجان
سرخپوشان  پاکدشت- نود ارومیه- ساعت 15- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
داماش گیلانیان- بادران تهران- ساعت 15- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته دهم
چهارشنبه 8 آبان 98
بادران تهران- ملوان بندرانزلی- ساعت 14:45- ورزشگاه شهداء شهر قدس
خوشه طلایی ساوه- داماش گیلانیان- ساعت 14:45- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
مس رفسنجان- مس کرمان- ساعت 14:45- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز- گل ریحان البرز- ساعت 14:45- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
شهرداری تبریز- آلومینیوم اراک- ساعت 14:45- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
سپیدرود رشت- قشقایی شیراز- ساعت 14:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه- آرمان گهرسیرجان- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی ارومیه
نیروی زمینی تهران- رایکا بابل- ساعت 14:45- ورزشگاه غدیر تهران
استقلال خوزستان-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت 16- ورزشگاه تختی اهواز

هفته یازدهم
دوشنبه 13 آبان 98
رایکا بابل- مس رفسنجان- ساعت 14:30- ورزشگاه هفتم تیر بابل
داماش گیلانیان- استقلال خوزستان- ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز- آلومینیوم اراک- ساعت 14:30- ورزشگاه حافظیه شیراز
خوشه طلایی ساوه- فجر سپاسی شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه متعاقباً اعلام  می‌شود
سرخپوشان  پاکدشت- نیروی زمینی تهران- ساعت 14:45- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
آرمان گهرسیرجان- شهرداری تبریز- ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز- نود ارومیه- ساعت 14:45- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان – بادران تهران- ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی کرمان

سه شنبه 14 آبان 98
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی انزلی

هفته دوازدهم
شنبه 18 آبان 98
نیروی زمینی تهران- آرمان گهرسیرجان- ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران

یکشنبه 19 آبان 98
مس رفسنجان- ملوان بندرانزلی- ساعت 14:30- ورزشگاه شهداء رفسنجان
فجر سپاسی شیراز –داماش گیلانیان – ساعت 14:30- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- مس کرمان- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ارومیه
سپیدرود رشت- گل ریحان البرز- ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران- خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:30- ورزشگاه شهداء شهر قدس
شهرداری تبریز- قشقایی شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
آلومینیوم اراک-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت 14:30- ورزشگاه امام خمینی اراک
استقلال خوزستان-رایکا بابل- ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سیزدهم
جمعه 24 آبان 98
گل ریحان البرز – مس رفسنجان- ساعت 14:30- ورزشگاه انقلاب کرج
داماش گیلانیان- سپیدرود رشت- ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- استقلال خوزستان – ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی کرمان
سرخپوشان  پاکدشت- شهرداری تبریز- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
آرمان گهرسیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی سیرجان
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر سپاسی شیراز- بادران تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خوشه طلایی ساوه- نود ارومیه- ساعت 14:30- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود

شنبه 25 آبان 98
ملوان بندرانزلی- نیروی زمینی تهران – ساعت 14:30- ورزشگاه تختی انزلی

هفته چهاردهم
شنبه 2 آذر 98
شهرداری تبریز- ملوان بندرانزلی- ساعت 14:15- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نیروی زمینی تهران- داماش گیلانیان- ساعت 14:15- ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت- مس کرمان- ساعت 14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس رفسنجان- خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:15- ورزشگاه شهدای رفسنجان
نود ارومیه- فجر سپاسی شیراز- ساعت 14:15- ورزشگاه تختی ارومیه
قشقایی شیراز-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت 14:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
آلومینیوم اراک- رایکا بابل- ساعت 14:15- ورزشگاه امام خمینی اراک
استقلال خوزستان- آرمان گهرسیرجان- ساعت 15- ورزشگاه تختی اهواز

یکشنبه 3 آذر 98
بادران تهران- گل ریحان البرز- ساعت 14:15- ورزشگاه شهداء شهر قدس

هفته پانزدهم
جمعه 8 آذر 98
داماش  گیلانیان – شهرداری تبریز- ساعت 14:15- ورزشگاه سردارجنگل رشت

شنبه 9 آذر 98
خوشه طلایی ساوه- سپیدرود رشت- ساعت 14:15- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
فجر سپاسی شیراز- مس رفسنجان- ساعت 14:15- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
گل ریحان البرز – استقلال خوزستان- ساعت 14:15- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان – نیروی زمینی تهران- ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی کرمان
ملوان بندرانزلی – آلومینیوم اراک- ساعت 14:15- ورزشگاه تختی انزلی
آرمان گهرسیرجان- قشقایی شیراز- ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی سیرجان
نود ارومیه- بادران تهران- ساعت 14:15- ورزشگاه تختی ارومیه
سرخپوشان  پاکدشت- رایکا بابل- ساعت 14:15- ورزشگاه شهدای اسلامشهر

هفته شانزدهم
جمعه 15 آذر 98
رایکا بابل- ملوان بندرانزلی- ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
قشقایی شیراز- داماش گیلانیان- ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
آلومینیوم اراک- مس کرمان- ساعت 14- ورزشگاه امام خمینی اراک
شهرداری تبریز- گل ریحان البرز- ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
نیروی زمینی تهران- فجر سپاسی شیراز- ساعت 14- ورزشگاه غدیر تهران
مس رفسنجان- نود ارومیه- ساعت 14- ورزشگاه شهدای رفسنجان
سپیدرود رشت- بادران تهران – ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
سرخپوشان  پاکدشت- آرمان گهرسیرجان- ساعت 14- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز

هفته هفدهم
پنجشنبه 21 آذر 98
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت 14- ورزشگاه شهدای شهر قدس
فجر سپاسی شیراز- سپیدرود رشت- ساعت 14- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نود ارومیه- استقلال خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه تختی ارومیه
گل ریحان البرز – نیروی زمینی تهران- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج
مس کرمان- شهرداری تبریز- ساعت 14- ورزشگاه امام علی کرمان
داماش گیلانیان- آلومینیوم اراک- ساعت 14- ورزشگاه سردارجنگل رشت
خوشه طلایی ساوه-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت 14- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
آرمان گهرسیرجان- رایکا بابل – ساعت 14- ورزشگاه امام علی سیرجان

جمعه 22 آذر 98
ملوان بندرانزلی- قشقایی شیراز- ساعت 14- ورزشگاه تختی انزلی

جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن