شهید

اعلام برنامه هفته هشتم تا هفدهم لیگ دسته اول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
 
هفته هشتم
 
جمعه ۱۹ مهر ۹۸
 
استقلال خوزستان – قشقایی شیراز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز
 
فجر سپاسی شیراز- سرخپوشان پاکدشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
نود ارومیه- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
 
مس رفسنجان- داماش گیلانیان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
 
گل ریحان البرز – مس کرمان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
 
سپیدرود رشت – رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
بادران تهران- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
 
خوشه طلایی ساوه – آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
 
شنبه ۲۰ مهر ۹۸
 
نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
 
 
 
هفته نهم
 
چهارشنبه اول آبان ۹۸
 
ملوان بندرانزلی- استقلال خوزستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
 
گل ریحان البرز- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
 
مس کرمان – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان
 
پنجشنبه ۲ آبان ۹۸
 
قشقایی شیراز- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
 
رایکا بابل- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
 
آلومینیوم اراک- مس رفسنجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
 
آرمان گهرسیرجان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
 
سرخپوشان  پاکدشت- نود ارومیه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
 
داماش گیلانیان- بادران تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
 
 
هفته دهم
 
چهارشنبه ۸ آبان ۹۸
 
بادران تهران- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
 
خوشه طلایی ساوه- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
 
مس رفسنجان- مس کرمان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
 
فجر سپاسی شیراز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
شهرداری تبریز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
 
سپیدرود رشت- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
نود ارومیه- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
 
نیروی زمینی تهران- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
 
استقلال خوزستان-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی اهواز
 
 
 
هفته یازدهم
 
دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸
 
رایکا بابل- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
 
داماش گیلانیان- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
قشقایی شیراز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز
 
خوشه طلایی ساوه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام  میگردد
 
سرخپوشان  پاکدشت- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
 
آرمان گهرسیرجان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
 
گل ریحان البرز- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
 
مس کرمان – بادران تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی کرمان
 
سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸
 
ملوان بندرانزلی- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی
 
 
 
هفته دوازدهم
 
شنبه ۱۸ آبان ۹۸
 
نیروی زمینی تهران- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
 
یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸
 
مس رفسنجان- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء رفسنجان
 
فجر سپاسی شیراز –داماش گیلانیان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
نود ارومیه- مس کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه
 
سپیدرود رشت- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
بادران تهران- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء شهر قدس
 
شهرداری تبریز- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
 
آلومینیوم اراک-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی اراک
 
استقلال خوزستان-رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
 
 
 
هفته سیزدهم
 
جمعه ۲۴ آبان ۹۸
 
گل ریحان البرز – مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
 
داماش گیلانیان- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
مس کرمان- استقلال خوزستان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی کرمان
 
سرخپوشان  پاکدشت- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهداء اسلام شهر
 
آرمان گهرسیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی سیرجان
 
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
 
فجر سپاسی شیراز- بادران تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
خوشه طلایی ساوه- نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
 
شنبه ۲۵ آبان ۹۸
 
ملوان بندرانزلی- نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی
 
 
 
هفته چهاردهم
 
شنبه ۲ آذر ۹۸
 
شهرداری تبریز- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
 
نیروی زمینی تهران- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
 
سپیدرود رشت- مس کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
مس رفسنجان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء رفسنجان
 
نود ارومیه- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
 
قشقایی شیراز-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز
 
آلومینیوم اراک- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام خمینی اراک
 
استقلال خوزستان- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
 
یکشنبه ۳ آذر ۹۸
 
بادران تهران- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
 
 
 
هفته پانزدهم
 
جمعه ۸ آذر ۹۸
 
داماش  گیلانیان – شهرداری تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت
 
شنبه ۹ آذر ۹۸
 
خوشه طلایی ساوه- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
 
فجر سپاسی شیراز- مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
گل ریحان البرز – استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
 
مس کرمان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی کرمان
 
ملوان بندرانزلی – آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
 
آرمان گهرسیرجان- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
 
نود ارومیه- بادران تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
 
سرخپوشان  پاکدشت- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء       اسلام شهر
 
 
 
هفته شانزدهم
 
جمعه ۱۵ آذر ۹۸
 
رایکا بابل- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفتم تیر بابل
 
قشقایی شیراز- داماش گیلانیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه حافظیه شیراز
 
آلومینیوم اراک- مس کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی اراک
 
شهرداری تبریز- گل ریحان البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
 
نیروی زمینی تهران- فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
 
مس رفسنجان- نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء رفسنجان
 
سپیدرود رشت- بادران تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
 
سرخپوشان  پاکدشت- آرمان گهرسیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء اسلام شهر
 
استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
 
 
 
هفته هفدهم
 
پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۸
 
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء شهر قدس
 
فجر سپاسی شیراز- سپیدرود رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
 
نود ارومیه- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه
 
گل ریحان البرز – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
 
مس کرمان- شهرداری تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی کرمان
 
داماش گیلانیان- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
 
خوشه طلایی ساوه-  سرخپوشان  پاکدشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
 
آرمان گهرسیرجان- رایکا بابل – ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی سیرجان
 
جمعه ۲۲ آذر ۹۸
 
ملوان بندرانزلی- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انزلی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن