۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 111773
  • 29 سپتامبر 2019 - 10:10
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری دوره‌ تخصصی تخریب، ویژه رزمندگان فاطمیون در سوریه+تصاویر

– اخبار فرهنگی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، هرچند پایان حکومت داعش در سوریه اعلام شده است و به غیر از چند گروهک محدود از جمله جبهه النصره، تروریست‌ها قدرت چندانی در شهرهای سوریه ندارند، اما رزمندگان فاطمیون همچنان برای امنیت حریم اهل بیت(ع) […]

– اخبار فرهنگی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، هرچند پایان حکومت داعش در سوریه اعلام شده است و به غیر از چند گروهک محدود از جمله جبهه النصره، تروریست‌ها قدرت چندانی در شهرهای سوریه ندارند، اما رزمندگان فاطمیون همچنان برای امنیت حریم اهل بیت(ع) در این کشور آماده رزم هستند و در راه‌ پاکسازی شهرهای مختلف از لوث تروریست‌ها شهید می‌دهند.

دوره‌های تخصصی تخریب، ویژه گردان‌های تخریبچی فاطمیون در سوریه برگزار شد. در نخستین روزهای تشکیل فاطمیون و شروع جنگ در سوریه، به خاطر محدودیت در تعداد نیروهای تخریب، شیوه آموزش آن‌ها براساس آموزش‌های فشرده و کوتاه مدت بود که هم در زمان صرفه جویی شود و هم عصاره نیروهای رزمنده به این واحد راه یابند. اینک اما گردان‌های تخریب فاطمیون در حال گذراندن آموزش‌های کامل و پیشرفته هستند تا سطح آمادگی رزمی و تخصصی خود را ارتقا بخشند.

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مقر فاطمیون در البوکمال+عکس

«تخریب» واحدی تخصصی رزمی است که موانع پیروزی برای رزمندگان را حذف و جلوی پیشروی دشمن را می‌گیرد. مهمترین ثمره فعالیت تخریب، کاهش تعداد شهدا در عملیات‌های مختلف و کمک به پیشبرد سریع‌تر و دقیق‌تر عملیات‌های تهاجمی رزمندگان است؛ وظیفه‌ای سخت و حساس، در شروع و پایانِ هر عملیات. تخریب، گشاینده میدان‌های مین، سیم‌های خاردار و سایر موانعی است که در خشکی و آب، سد راه پیشروی رزمندگان هستند. گروه‌های تخریب پس از عملیات، با ایجاد موانع مین و انسداد مسیر، نفوذ دشمن را کمتر و کندتر می‌کنند. در سختی و حساسیت عمل این واحد، همین بس که تخریبچی‌ها در رویارویی با دشمن، از داشتن هرگونه سنگری محروم بوده و وظایفشان را در دید مستقیم دشمن انجام می‌دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن