۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 112498
  • 09 اکتبر 2019 - 7:17
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
حمایت فلسطینی‌ها از ملت یمن به‌وسیله فوتبال در برابر دسیسه سعودی-صهیونیستی

حمایت فلسطینی‌ها از ملت یمن به‌وسیله فوتبال در برابر دسیسه سعودی-صهیونیستی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس، جبهه مردمی آزادی فلسطین (الجبهة الشعبیة لتحریر فلسطین) در بیانیه‌ای جدید، دوباره مخالفت خود را با حضور تیم ملی فوتبال عربستان در خاک فلسطین اشغالی در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 اعلام کرد. جبهه مردمی فلسطین اعلام کرد: “هرگونه تلاش برای عادی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس، جبهه مردمی آزادی فلسطین (الجبهة الشعبیة لتحریر فلسطین) در بیانیه‌ای جدید، دوباره مخالفت خود را با حضور تیم ملی فوتبال عربستان در خاک فلسطین اشغالی در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 اعلام کرد.

جبهه مردمی فلسطین اعلام کرد: “هرگونه تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی رد است. ما استفاده ابزاری از فوتبال برای عادی سازی روابط را نمی پذیریم. رژیم اشغالگر ورود تمام ورزشکاران و باشگاه‌های نوار غزه به خاک این کشور برای مسابقات ورزشی را ممنوع کرده اما می‌خواهد به یک تیم عربی مجوز حضور در کرانه باختری را بدهد. آنها در پشت پرده به دنبال عادی سازی روابط است.”

این نهاد مردمی خطاب به فلسطینی‌ها گفت: “مردم باید این بازی مهم در انتخابی جام جهانی را به عنوان تریبونی درنظر بگیرند و به حمایت از مردم یمن مقابل تجاوز سعودی‌ها بپردازند. همچنین باید مانع از عادی سازی روابط از طریق برگزاری این بازی شوند.”

این جبهه مردمی فلسطین پیش از این نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که این بازی یک دسیسه سعودی-آمریکایی برای عادی سازی روابط است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن