۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 112521
  • 09 اکتبر 2019 - 16:51
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :

خادم زائران اربعین(حدیث دشت عشق)

شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی از فعالان حوزه بین‌الملل بود که با نیروهای جهادی دیگر کشورها نیز ارتباط داشت. طوری که وقتی به شهادت رسید، برای او در کشورهای عراق، یمن و پاکستان مراسم گرامیداشت برگزار شد. سید زمان جوادعلی، از دوستان عراقی این شهید خاطره‌ای از وی را این گونه تعریف کرد: در عراق […]

شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی از فعالان حوزه بین‌الملل بود که با نیروهای جهادی دیگر کشورها نیز ارتباط داشت. طوری که وقتی به شهادت رسید، برای او در کشورهای عراق، یمن و پاکستان مراسم گرامیداشت برگزار شد.
سید زمان جوادعلی، از دوستان عراقی این شهید خاطره‌ای از وی را این گونه تعریف کرد: در عراق برای همه زائرین از نجف تا کربلا و تا کاظمین بدون چشمداشت فقط برای خدمت کار می‌کرد. ما با هم عهدی بسته بودیم که در ایامی که حمید به نجف و کربلا می‌آمد، با کمک یکدیگر به زوار امام حسین(ع) خدمت کنیم. امسال ایام محرم و بعد اربعین با او تماس گرفتم و گفتم: «امسال کربلا و نجف می‌آیی؟» گفت: «نه!» من کمی شک کردم و پرسیدم: «کجا می‌خواهی بروی؟ می‌خواهی بروی سوریه؟ می‌خواهی جهاد کنی؟» گفت: «تقریبا این شکلی است.» بعد از آن یک روز دیگر هم با من تماس گرفت و گفت: «برو حرم. برای من دعا کن که شهید شوم.» آخرین بار وقتی با او تماس گرفتم تا صحبت کنم متوجه شدم که شهید شده است. متن پیامکی هم که در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود و برایم فرستاد هنوز موجود است. متن پیام این است: «سلام عزیزم خدا بهت سلامتی بدهد ببخشید وظیفه‌ای مهم بر عهده من است و من به سمت حرم حضرت زینب(س) می‌روم. امسال برای اربعین به نجف نمی‌آیم. ان‌شاءالله بعد از اینکه برگشتم همه چیز را با تو حساب می‌کنم.»

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن