«مدیون شما هستیم»؛ روایت شجاعت رزمندگان فاطمیون+فیلم

– اخبار فرهنگی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، هرچند پایان حکومت داعش در سوریه اعلام شده است و به غیر از چند گروهک محدود از جمله جبهه النصره، تروریست‌ها قدرت چندانی در شهرهای سوریه ندارند، اما رزمندگان فاطمیون همچنان برای امنیت حریم اهل بیت(ع) در جبهه مقاومت اسلامی آماده رزم هستند و در راه‌ پاکسازی شهرهای مختلف از لوث تروریست‌ها شهید می‌دهند.

نماهنگ «مدیون شما هستیم…» کاری از مرکز رسانه فاطمیون است که به تازگی تولید و منتشر شده است. این نماهنگ شامل توصیفات رحیم پور ازغدی درباره رزمندگان فاطمیون است.

حسین رحیم پور ازغدی با اشاره به شجاعت مثال زدنی رزمندگان افغانستانی گفت: «ملت‌های مختلفی در جبهه مقاومت حضور دارند که همگی آن‌ها بر این مسئله اتفاق نظر دارند وقتی شیعیان افغانستان مسئولیت خط یا محوری را بر عهده بگیرند حتما پیروز بازمی‌گردند. حتی دشمنان تکفیری رزمندگان فاطمیون را می‌شناسند و هر جا می‌فهمند که بچه‌های فاطمیون وارد منطقه شده‌اند ترسیده و نگران می‌شوند. شیعیان افغانستانی در هر جای عالم که نیاز باشد برای مبارزه حاضرند. همه مسلمین و بشریت مدیون این برادران هستند.»

مداحی سعید حدادیان برای رزمندگان فاطمیون در حلب+ عکس و فیلم

نماهنگ «مدیون شما هستیم…» در ادامه قابل مشاهده است:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن