مبادا از قافله شهدا باز بمانیم

سردار مجید خادمی عصر یکشنبه همزمان با ۲۸ صفر در بیست و چهارمین یادواره ۳۲ شهید روستای پسوجان سیرجان افزود: شهداء نصرت الهی را به عینه رویت کردند و اگر ما هم پای خون شهداء بایستیم آن نصرت همیشه ساری و جاری است.

وی ادامه داد: با این اوصاف اگر کسی بخواهد یاد شهداء را به فراموشی بسپرد و یا نام آنان را از کوچه ها و خیابانها حذف کند به خون و مقام والای شهد و  ملت ایران خیانت کرده است.

سردار خادمی گفت: شهداء  الگوی مقاومت خستگی ناپذیر بودند و زنده بودن روحیه شهادت طلبی و فرهنگ شهادت دربین ملت ایران  موجب ترس و شکست دشمنان شده است.

وی با اشاره به اینکه نفوذ سرویس های اطلاعاتی دشمنان در همه بخش های فرهنگی، اقتصادی  و سیاسی در جبهه های سخت در فضای مجازی متمرکز شد تا بتوانند ایران اسلامی را شکست دهند اما امروز این نظام و ملت به قدرت منطقه تبدیل شده و و این نظام صاحب لشکر اسلامی است که هیچگاه و با هر قدرتی شکست نخواهد خورد.

رئیس سازمان اطلاعات وزارت دفاع گفت : مردم از تحریم ها نگران نیستند و آنچه موجب نگرانی است بی عدالتی است که باید بر طرف شود زیرا تحریم ها گرچه مشکلات اقتصادی را به وجود آورد اما نتوانست آسیب به قدرت ما بزند و ما امروز در تمام منطقه نیرو و لشکر آماده داریم و توان دشمن در برابر قدرت دفاعی ما ناچیز است.

وی گفت : امروز همین اقتدار ما موجب شده آمریکا به چالش افتد و آنان امروز دنبال مذاکره با ما هستند و شک نکنید دشمن بیشتر از ما در فشار است و ما می گوییم این ملت برای همیشه قطع امید از دشمنان کرده و حتی ما امید به کشورهای دوست هم نداریم و ما با امید به خداوند و  توان داخلی و نیروهای جوان بر اقتدار خود می افزاییم.

سردار خادمی با تاکید بر اینکه امروز مسلمانان جهان و مظلومان عالم امیدوار این نظام هستند تا از زیر یوغ استعمار به درآیند اظهار داشت:  اگر آمریکا روزی برای ضربه زدن به ایران اسلامی گروهی منافق را اجیر می کرد امروز حرف از ائتلاف جهانی می زند پس چه چیز فرق کرده  غیر از این است که ملت ما در مسیر شهداء قرار گرفتند.

وی ادامه داد:  همین آمریکا اگر خطایی هم کند از شرق آسیا تا آمریکای لاتین در خطر خواهد بود و این ملت و کشور دیگر شکست ناپذیر در برابر هر قدرت جهانی هستند.

 منطقه پسوجان در بخش پاریز شهرستان سیرجان با کمتر از ۸۰ خانوار دارای  ۳۲ شهید و بیش از دو برابر شهداء را جانباز تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

سیرجان در ۱۷۶ کیلومتری جنوب غرب کرمان قرار دارد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن