شهید

برنامه هفته‌های ششم، هفتم و هشتم لیگ دسته اول جوانان

برنامه هفته‌های ششم، هفتم و هشتم لیگ دسته اول جوانان اعلام شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سازمان لیگ برنامه‌های هفته‌های ششم، هفتم و هشتم گروه‌های چهارگانه مسابقات لیگ دسته اول جوانان باشگاه‌های کشور فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد.

بیشتر بخوانید: نساجی میزبان مرحله پایانی لیگ یک فوتبال جوانان کشور

 برنامه مسابقات به شرح زیر است:

گروه یک مسابقات لیگ دسته اول جوانان

هفته ششم
پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸
ماشین سازی تبریز- هماتبریز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی تراکتور تبریز
دخانیات گیلان- غفاری قزوین- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عضدی رشت
هفته هفتم
جمعه ۲۴ آبان ۹۸
اروم اسپور ارومیه- دخانیات گیلان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی ارومیه
غفاری قزوین- ماشین سازی تبریز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵خرداد تاکستان
هفته هشتم
جمعه اول آذر ۹۸
هماتبریز- غفاری قزوین – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز
ماشین سازی تبریز- اروم اسپور ارومیه- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی تراکتور تبریز

گروه دو مسابقات لیگ دسته اول جوانان

هفته ششم
جمعه ۱۷ آبان ۹۸
پدیده غرب کرمانشاه-افشید قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی کرمانشاه
گهرزاگرس درود-وحدت بروجرد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی درود
هفته هفتم
جمعه ۲۴ آبان ۹۸
استقلال سیلک کاشان-گهرزاگرس درود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امیرکبیر کاشان
وحدت بروجرد-پدیده غرب کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بروجرد
هفته هشتم
جمعه اول آذر ۹۸
افشید قم-وحدت بروجرد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی قم
پدیده غرب کرمانشاه-استقلال کاشان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی کرمانشاه

گروه سه مسابقات لیگ دسته اول جوانان

هفته ششم
پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸
دهکده طلایی بابل-شهیدعبدی رستم کلا- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دونه سر بابل
پدیده ساری-پدیده شهرخودرومشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی ساری
پرسپولیس قائمشهر-خزر بابل- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
هفته هفتم
جمعه ۲۴ آبان ۹۸
شهیدعبدی رستم کلا-پدیده شهرخودرو- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی بهشهر
دهکده طلایی بابل-پرسپولیس قائمشهر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دونه سر بابل
خزر بابل-پدیده ساری- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هفت تیر بابل
هفته هشتم
جمعه اول آذر ۹۸
پرسپولیس قائمشهر-شهیدعبدی رستم کلا- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه وطنی قائمشهر
پدیده شهرخودرومشهد-خزر بابل- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی مشهد
پدیده ساری-دهکده طلایی بابل- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی ساری

گروه چهار مسابقات لیگ دسته اول جوانان

هفته ششم
سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸
پدیده داراب-پارس جنوبی – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی داراب
هلال احمر گراش-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهداء گراش
شهید وفایی شیراز-مس رفسنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز
هفته هفتم
سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸
ایمان سبز شیراز-فجرشهید سپاسی – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز
پارس جنوبی جم-شهید وفایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهداء جم
مس رفسنجان-هلال احمر گراش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهداء رفسنجان

گروه پنج مسابقات لیگ دسته اول جوانان

هفته ششم
سه شنبه ۱۴ آبان ۹۸
پولاد اکسین ایذه-نفت امیدیه- ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی ایذه
استقلال اهواز-ولایت اهواز- ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
نفت آبادان-جندی شاپور دزفول – ساعت ۱۵ – ورزشگاه پیروز آبادان
هفته هفتم
دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸
ولایت اهواز-ملی حفاری ایران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی اهواز
نفت امیدیه – نفت آبادان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی امیدیه
جندی شاپور دزفول-استقلال اهواز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدای شهرداری دزفول

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن