تجلیل خانواده شهدای فاطمیون از عوامل «منطقه پرواز ممنوع»+عکس

– اخبار فرهنگی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» با حضور خانواده شهدای لشکر فاطمیون و عوامل فیلم در سینمای تربیت و فرهنگ استان قم اکران و در پایان از هنرپیشه‌های نوجوان این فیلم توسط خانواده شهدای فاطمیون تجلیل شد. در این فیلم که برای مخاطب نوجوان تولید شده است، یکی از سه قهرمان نوجوان فیلم، افغانستانی است که با خلاقیت و هوش سرشارش در مسیر نخبگی گام برمی‌دارد.

لشکر فاطمیون , شهدای مدافع حرم ,

لشکر فاطمیون , شهدای مدافع حرم ,

لشکر فاطمیون , شهدای مدافع حرم ,

لشکر فاطمیون , شهدای مدافع حرم ,

فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند. فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان بوده و جایزه بهترین بازیگر این جشنواره را هم از آن خود کرده است.

«منطقه پرواز ممنوع» میلیاردی شدسردار جعفری: جوانان و نوجوانان را به دیدن “منطقه پرواز ممنوع” تشویق کنید

شهرهای بدون سینما یکی از اهداف فروش فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بود که از همان ابتدا و حتی پیش از زمان اکران در سینماهای سراسر کشور، امکان نمایش در آنها فراهم شد. اکران در شهرهای بدون سینما به وسیله سینما سیار انجام شد و تا کنون در این نقاط بیش از ۳۰ هزار نفر به تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع» نشسته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن