سرنگونی هواپیمای جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی در آسمان یمن

– اخبار بین الملل –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که پدافند هوایی این کشور یک فروند هواپیمای جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی را در بخش باقم در اطراف منطقه عسیر سرنگون کردند.

مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی شهر الدریهمی در الحدیده را آماج حملات خود قرار دادند و این حملات تا لحظه مخابره این گزارش همچنان ادامه دارد.

سامانه دفاعی یمن چند روز قبل نیز یک فروند هواپیمای شناسایی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی از نوع وینگ لونگ ساخت چین را در بخش حیران استان حجه سرنگون کرد.

از ابتدای تجاوز به یمن تاکنون نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی ده‌ها فروند هواپیما، پهپاد و بالگرد ائتلاف متجاز سعودی را سرنگون کرده‌اند.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.

عضو انصارالله: قبل از هرگونه مذاکره باید تجاوز به یمن پایان یابدشهادت ۵ کودک یمنی بر اثر انفجار خمپاره در الحدیده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن