محمدعلی حوثی: تروریسم آمریکایی-سعودی با حمایت‌های واشنگتن پدیدار شد

محمدعلی حوثی: تروریسم آمریکایی-سعودی با حمایت‌های واشنگتن پدیدار شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، محمد علی حوثی، عضو شورای عالی انقلاب یمن، تأکید کرد تروریسم سعودی با حمایت‌های آمریکا گسترش یافته است.

او در صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی توئیتر درباره حمله تروریستی یک شخص سعودی در فلوریدا نوشت: کلینتون می‌گوید مسئولیت حادثه فلوریدا به عهده حزب دموکرات است و شاید هم با دستور این حزب بوده است تا از آن به عنوان اهرم فشاری در انتخابات آمریکا استفاده کند. از این رو ما تأکید می‌کنیم که تروریسم آمریکایی-سعودی با حمایت‌های آمریکا پدیدار شده و با آموزش‌های واشنگتن توسعه یافته است؛ بنابراین گسترش افکار وهابی افراطی نتیجه رویکرد‌های آمریکا برای رویارویی با گسترش کمونیسم است. همانطور که محمد بن سلمان نیز به آن اذعان کرده است.

این عضو شورای عالی انقلاب یمن در توئیت دیگری درباره مبالغ هنگفتی که رژیم سعودی از مسلمانان دریافت می‌کند، نوشت: جایز نیست برای ورود به مساجد هزینه‌ای پرداخت شود. اولین مسجد هم مسجدالحرام است، اما هزینه‌های هنگفتی پرداخت می‌شود تا مسلمانان به آن وارد شوند. این در حالی است که رژیم سعودی باید زمینه ورود به مسجدالحرام را به طور رایگان برای همه مسلمانان فراهم نماید. بنابراین مقامات سعودی موظف هستند بدون دریافت هیچگونه مبالغی اجازه دهند مسلمانان به مسجدالحرام وارد شوند و مناسک دینی خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن