شکست‌های بزرگتری در انتظار دشمنان جمهوری اسلامی ایران است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سردار سید یحیی رحیم‌صفوی در آخرین روز از کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهار کرد: با همت بنیاد حفظ و نشر آثار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امسال در چند استان کشور کنگره شهدا برگزار شده است که برخی از این کنگره با اقدامی ستایش برانگیز در سطح ملی تأثیر گذار بوده‌اند. برداشت بنده این است که این کنگره نمونه بارزی از برگزاری موفق و تأثیرگذار کنگره شهدا در سطح ملی است.

وی عنوان کرد: برگزاری این کنگره مدتی است که حال و هوای سایر استان‌های کشور را نیز تحت تأثیر قرار داده است چراکه علاوه بر اجرای برنامه‌های فاخر و ارزشمند در سطح استان اقدامات محرومیت‌زدایی و اقدامات فرهنگی نیز انجام شده است.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ابراز داشت: کنگره ملی شهدای هرمزگان در تلاش است تا دریچه‌ای را برای ورود به زندگی ایثارگران را بیابد و به نسل‌های حاضر و آینده نشان دهد تا نسل‌های آینده به افتخارات بزرگ‌تری دست یابند و ایرانی مستقل و قدرتمند را بسازیم.

سردار صفوی تصریح کرد: شهیدان دفاع مقدس راه کربلا را باز کردند و شهدای مدافع حرم را قدس را باز خواهند کرد. شهیدان برای بقای اسلام و ایران رفتند چراکه اگر شهیدان نبودند امنیت ایران هم نبود.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه شهیدان ابهت دروغین و قدرت پوشالی قدرت‌های جهنمی را در هم شکستند، اذعان کرد: شهیدانی همچون رئیسی قطعه‌ای درخشان از تاریخ این سرزمین را رقم زدند تا دشمنان ایران شکست‌های سنگین خود را هرگز به فراموشی نسپارند.

سردار صفوی گفت: شکست‌های بزرگ‌تری در انتظار کسانی است که با دست‌های پنهان و آشکار ایران را مورد آسیب قرار می‌دهند. آن‌ها بدانند که ملت ایران آماده است در مقابل هر توطئه‌ای بایستد و توطئه‌ها را شکست دهد.

وی با ذکر این نکته که تمام کسانی که در ایران زندگی می‌کنند مدیون شهدا هستند، خاطرنشان کرد: شکل‌گیری جبهه مقاومت در منطقه و جهان محصول فداکاری رزمندگان است.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس اظهار کرد: رخداد دفاع مقدس از ایران به لبنان رفت و جبهه مقاومت اسلامی را در این کشور را شکل گرفت. جبهه حماس در فلسطین نیز بر همین اساس شکل گرفت که این دو در سالیان اخیر شکست‌های بزرگی را به اسرائیل را تحمیل کرده‌اند.

سردار صفوی بیان داشت: رژیم صهیونیستی که ایده اتصال نیل تا فرات را بررسی می‌کرد هم‌اکنون در داخل سرزمین‌های اشغالی نیز احساس نا امنی می‌کند.

وی عنوان کرد: ملت مظلوم افغانستان، نیرو‌های اشغالگر شوروی را از خاک خود بیرون کردند هم‌اکنون نیز می‌توانند آمریکا را از افغانستان بیرون کنند.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ابراز داشت: مردم مظلوم یمن پس از ۵ سال مقاومت درس تلخ و شکست‌های بزرگی را به نیرو‌های متجاوز کشور‌های خلیج‌فارس خواهند دارد. آن‌ها سالانه چند میلیون دلار در این منطقه هزینه می‌کنند، اما با تاسی از تفکر شهدا این هزینه‌ها بی نتیجه مانده است.

سردار صفوی تصریح کرد: داعش به مدت هشت سال اقدام به قتل عام مردم کرد، اما زمانیکه دولت سوریه از ایران کمک خواست، رزمندگان ایران به سوریه و عراق رفتند و در کنار هم داعش را نابود کردند و توطئه سازمان‌های تروریستی را در هم شکستند و عراق و سوریه را نجات دادند.

وی مطرح کرد: دولت‌های سوریه و عراق درس مقاومت را از جمهوری اسلامی ایران و رهبر مقتدر و خردمند ایران فرا گرفتند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا اذعان کرد: درس‌های دفاع مقدس برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم‌ها ظالمانه آمریکا نیز کارآمد خواهد بود.

سردار صفوی گفت: همانگونه که در سال‌های دفاع مقدس با انسجام و اتحاد علیه جنگ نظامی به پیروزی رسیدیم برای پیروزی در جنگ اقتصادی با همان روحیه جهادی و تبعیت از مقام معظم رهبری به پیروزی خواهیم رسید.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۲۰۰ کشور مستقل در جهان وجود دارد اگر به سران این کشور‌ها نگاه کنید رهبری دوراندیش‌تر، دلسوزتر، مهربان‌تر و دارای نفوذ کلامی به مانند رهبر معظم انقلاب وجود ندارد.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس جمهوری اسلامی را یک حکومت الهی و شکست‌ناپذیر دانست و اظهار کرد: قدرشناسی از ولایت فقیه، اطلاعات مطلق از رهبری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن