۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » حاج قاسم
  • شناسه : 117116
  • 11 ژانویه 2020 - 21:57
  • 44 بازدید
  • ارسال توسط :
آمریکا: راهبرد ما مقابل ایران انزوای دیپلماتیک و اقتصادی است

آمریکا: راهبرد ما مقابل ایران انزوای دیپلماتیک و اقتصادی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا راهبرد واشنگتن در قبال ایران را انزوای دیپلماتیک، اقتصادی و بازدارندگی نظامی عنوان کرد. «مورگان اورتگاس» در گفتگو با شبکه فاکس نیوز، با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران این تحریم‌ها را بخشی از فشار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا راهبرد واشنگتن در قبال ایران را انزوای دیپلماتیک، اقتصادی و بازدارندگی نظامی عنوان کرد.

«مورگان اورتگاس» در گفتگو با شبکه فاکس نیوز، با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران این تحریم‌ها را بخشی از فشار حداکثری علیه تهران طی یک سال و نیم گذشته برشمرد.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون راهبرد آمریکا پس از عملیات ترور سردار قاسم سلیمانی و حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق گفت: ما تلاش داریم تا ایران را از نظر دیپلماتیک و اقتصادی منزوی کنیم تا همانند یک کشور عادی رفتار کند و اکنون بازدارندگی نظامی نیز احیا شده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین ادعاهای بی‌اساس رسانه‌های غربی در خصوص اغتشاشات آبان‌ماه در ایران را تکرار کرد.

گفتنی است که حمله موشکی بامداد چهارشنبه ایران علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق در واکنش به اقدام تروریستی این کشور علیه «سردار حاج قاسم سلیمانی» و همراهان وی صورت گرفت و به گفته یک منبع آگاه ده‌ها کشته و زخمی از سوی نظامیان آمریکایی برجای گذاشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن