ایستگاه صلواتی:
دانلود صلواتی تقویم دیو.اری و پوستر شهدا

موقعیت شما : صفحه اصلی » حاج قاسم » شهدای مدافع حرم » شهید
  • شناسه : 117155
  • ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۶:۳۷
  • 685 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان» در مازندران

اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان» در مازندران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی درباره این خبر گفت: جشنواره هنری «خاتم سلیمان» در محورهای طراحی پوستر، تایپو گرافی، موشن گرافیک و پویانمایی در مازندران فراخوان شد. وی تصریح کرد: تولید آثار خلاقانه و الهام‌بخش، گرامیداشت یاد و نام پر فروغ سردار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی درباره این خبر گفت: جشنواره هنری «خاتم سلیمان» در محورهای طراحی پوستر، تایپو گرافی، موشن گرافیک و پویانمایی در مازندران فراخوان شد.
وی تصریح کرد: تولید آثار خلاقانه و الهام‌بخش، گرامیداشت یاد و نام پر فروغ سردار پر افتخار راه مقاومت، سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» از اهداف این جشنواره است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران خاطرنشان کرد: سپهبد شهید «قاسم سلیمانی»، ولایتمدار، شهادت‌، محور مقاومت، آزادگی، مردم‌داری و ساده زیستی از موضوعات این جشنواره محسوب می‌شود.
حسینی با بیان اینکه تکنیک و شیوه ارائه اثر برای شرکت در این جشنواره آزاد است، اظهار کرد: متقاضیان به شرکت در جشنواره «خاتم سلیمان» مجاز به شرکت در تمامی رشته‌ها و ارسال ۳ اثر در هر رشته هستند.
وی گفت: هنرمندان متقاضی شرکت در این جشنواره تا ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را در قالب لوح فشرده از طریق پست به نشانی ساری، میدان امام خمینی(ره) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران دفتر معاونت فرهنگی رسانه‌ای و یا از طریق ایمیل به آدرس الکترونیکی khatamsoleyman@gmail.com ارائه کنند.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران  با اشاره به اینکه این جشنواره با همت اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی مازندران و با همکاری جهاد دانشگاهی و سازمان بسیج هنرمندان استان برگزار می‌شود، افزود: زمان داوری، اطلاع‌رسانی و اهدا جوایز بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.
حسینی بیان کرد: جایزه برگزیدگان نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب شامل؛ دیپلم افتخار و مبلغ ۵ میلیون ریال، لوح تقدیر و مبلغ ۳ میلیون ریال و لوح تقدیر به همراه مبلغ ۲ میلیون ریال  است.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن