‌زندگی شهدای مدافع حرم مستند‌ می‌شود‌

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سردار اسدالله گنجعلی فرمانده لشکر ۱۷ عملیاتی علی بن ابیطالب (ع) در برنامه گفت‌و‌گوی خبری سیمای مرکز قم با تجلیل از رشادت و ایثارگری شهدای مدافع حرم و فرمانده دلیر و رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی همان گونه که در زندگی پربرکت خود سبب شکست دشمنان و انسجام و همگرایی در جهان اسلام بود،شهادتش نیز نظام را حداقل به مدت ۲۵ سال بیمه کرد.

وی با اشاره به مظلومیت شهدای مدافع حرم افزود: قرار است در این زمینه فیلم مستند ۶۵ دقیقه ای ساخته شود و در صورت صدور مجوز پخش،این فیلم به زودی در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

فرمانده لشکر ۱۷ عملیاتی علی بن ابیطالب (ع) تصریح کرد: استان قم در مبارزه با گروه های تکفیری از جمله داعش در عراق و سوریه پیشگام بود و ۴۳۸ شهید ایرانی،افغانستانی و پاکستانی تقدیم حضرت زینب(س) کرد.

یادواره شهدای مدافع حرم منطقه پردیسان قم برگزار می‌شودچهارمین یادواره ۴۳۸ شهید مدافع حرم استان قم برگزار می‌شودقم| مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم از قاب دوربین

سردار گنجعلی گفت: در شرایطی که داعش ۶۵ درصد خاک سوریه و ۴۵ درصد خاک عراق را تصرف کرده بود، مدافعان حرم از سراسر کشور و قم تحت فرماندهی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی وارد میدان نبرد شدند و دشمنان را وادار به عقب نشینی به هزاران کیلومتر پشت مرزهای ایران کردند.

وی با اشاره به اهداف شوم داعش و شکست  این گروهک تکفیری خاطرنشان کرد:همه این موضوعات در حالی بود که داعش برای شهرهای ایران از جمله قم،مشهد، اصفهان و اراک والی تعیین کرده و درصدد ایجاد یک فتنه بزرگ تاریخی در قلب جهان اسلام بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن