۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » یمن
  • شناسه : 119316
  • 04 فوریه 2020 - 1:31
  • 269 بازدید
  • ارسال توسط :
نیاز هزاران آواره یمنی به کمک‌های فوری در صنعا، مارب و الجوف

نیاز هزاران آواره یمنی به کمک‌های فوری در صنعا، مارب و الجوف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد تشدید درگیری‌های نظامی باعث آوارگی هزاران یمنی در استان‌های صنعا، مارب و الجوف شده است و این افراد به دریافت کمک‌های فوری نیاز دارند. برنامه جهانی […]

برنامه جهانی غذا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد تشدید درگیری‌های نظامی باعث آوارگی هزاران یمنی در استان‌های صنعا، مارب و الجوف شده است و این افراد به دریافت کمک‌های فوری نیاز دارند.

برنامه جهانی غذا در پیامی توییتری تاکید کرد در پی تشدید درگیری‌های نظامی میان ارتش یمن (وابسته به دولت متسعفی و فراری) نیرو‌های جنبش انصار الله در استان‌های صنعا، مارب و الجوف هزاران یمنی آواره و مجبور به ترک خانه‌های خود شدند.

برنامه جهانی غذا اعلام کرد این نهاد در ۲ هفته اخیر وعده‌های غذایی فوری و آماده شامل مواد غذایی کنسروی رابرای حدود ۲۵۰۰ خانواده آواره جدید یمنی در مناطق نهم (در صنعا)، مارب و الجوف توزیع کرده است.

بیشتر بخوانید:

الحوثی: هرگز از مساله فلسطین دست نخواهیم کشید تصاویر جدید از عملیات بزرگ نیرو‌های یمنی در آزادسازی جبهه نهم

شایان ذکر است درگیری‌های نظامی میان ارتش یمن (وابسته به دولت مستعفی) و گروه انصار الله در شهرستان نهم در شرق صنعا و در دو استان مارب و الجوف از تاریخ ۱۷ ژانویه گذشته (۲۷ دی) شدت یافته است.

جنبش انصار الله یمن شنبه گذشته عملیات نظامی تحت عنوان «البنیان المرصوص» را علیه دشمن متجاوز انجام دادند.

سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد: «نیرو‌های این جنبش درعملیات نظامی «البنیان المرصوص» موفق شدند مناطق وسیعی به مساحت ۲۵۰۰ کیلومتر را در استان‌های صنعا، مارب و الجوف تحت کنترل خود درآورند.»

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن