نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه: امت اسلامی برای اخراج آمریکا از منطقه متحد شد‌‌ه‌اند / حاج قاسم عاشق ولی‌فقیه بود

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستانه‌‌اشرفیه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین علی شیرازی ‌در مراسم انس با شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای این شهرستان اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی در روزهای دفاع مقدس با تمام توان خود مقابل ما ایستادند و جنگیدند اما جوانان غیور این مرز و بوم اجازه ندادند که یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران ویژگی‌های شخصیتی سردار شهید قاسم سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام خمینی(ره) بود و شهادت وی نیز حماسه‌ای بی‌نظیر در دنیا ایجاد کرد به‌طوری که در تشیع پیکر شهدای مقاومت ۷ میلیون نفر شرکت کردند.

شیرازی یکی از ثمرات شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را افزایش اتحاد میان مسلمانان جهان عنوان کرد و ابراز داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی ملت‌های منطقه و نیروهای مقاومت با یکدیگر متحد شده و همگی خواستار خروج آمریکا و همپیمانانش از منطقه شدند.

اربعین شهادت سردار سلیمانی در استان اردبیل برگزار می‌شودظریف: حمایت‌های سردار سلیمانی نبود توفیقات اجلاس بن را به دست نمی‌آوردیمدهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهید سردار سلیمانی است

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی مرید مکتب امام(ره) و عاشق ولی‌فقیه بود و برای رسیدن انقلاب به آرمان‌های تعیین‌شده از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کرد همچنین ایشان همواره در طول عمر شریف خود به جهاد مشغول بود و احترام به شهدا و فرزندان آنها و همچنین داشتن اخلاص را سرلوحه کار خود قرار داده بود. 

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: سردار سلیمانی بسیار فرد پرتلاشی بودند به‌طوری که وقتی جلسه‌ای تمام می‌شد بدون هیچ وقفه‌ای جلسه بعدی را آغاز می‌کردند زیرا ایشان در صدد رسیدن به آرمان‌های انقلاب بودند لذا برنامه‌ریزی دقیق را مورد توجه قرار می‌داد. 

شیرازی به شهادت رساندن سردار سلیمانی را اشتباه استراتژیک آمریکا خواند و تصریح کرد: آمریکایی‌ها خیال می‌کردند با شهادت و حذف سردار سلیمانی می‌توانند نظام را براندازی کنند، اما باید بدانند که ایران هزاران سردار سلیمانی دارد و شهادت ایشان اشتباه بزرگ دشمنان ما بود.

وی با اشاره به اینکه مکتب سردار سلیمانی پس از شهادت ایشان در کشور ایجاد شده است تأکید کرد: سردار سلیمانی همواره مخلصانه در راه خدا جهاد می‌کرد و این کار وی موجب به ذلت کشانده شدن دشمنان می‌شد و اگر مسئولان به این مهم توجه کنند مشکلات کشور برطرف می‌شود لذا باید در ترویج مکتب سلیمانی بکوشیم. 

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موجب عزت و استقلال کشور می‌شود بیان کرد: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی معادلات مستکبران دنیا را به‌هم زد و به آزادی‌خواهان جهان راه مبارزه با ظالمان را نشان داد و ما نیز باید با مدنظر قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری به اهداف خود برسیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن