احداث مسجد و کتابخانه در زادگاه نخستین شهید مدافع حرم کهگیلویه و بویراحمد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به همراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با خانواده شهید ستار اورنگ نخستین شهید مدافع حرم این استان دیدار کردند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به اینکه شهید سردار اورنگ متولد روستای نغاره‌خانه از توابع بخش کبگیان شهرستان بویراحمد است، اظهار داشت: این روستا از برخی محرومیت‌ها رنج می‌برد و نیاز به احداث یک مکان فرهنگی در این روستا وجود دارد.

غلام‌محمد زارعی افزود: بر این اساس، احداث یک باب مسجد در زادگاه شهید اورنگ پیشنهاد می‌شود تا جوانان آن منطقه بتوانند از این مکان فرهنگی استفاده کنند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) نیز هدف از این دیدار را رساندن سلام و پیام مقام معظم رهبری به خانواده شهید اورنگ عنوان کرد و گفت: هدف ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ارائه خدمت به مناطق محروم است.

محمد مخبر افزود: در راستای پیشنهاد نماینده بویراحمد و دنا برای ایجاد یک مکان فرهنگی در روستای شهید اورنگ، یک باب مسجد و یک باب کتابخانه در این روستا کلنگ‌زنی می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن