علی پیرمراد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لارستان بابیان اینکه برگزاری یادواره شهدای دانشجو علاوه‌بر تقدیر از قهرمانان واقعی ارزش‌ها می‌توان آن‌ها را به‌عنوان الگو به‌ویژه برای نسل جوان معرفی کرد، اظهار داشت: جوانان امروز باید سبک زندگی خود را با این شهدا تطبیق دهند و درنتیجه جریان‌سازی مناسبی در عرصه دانشگاه و جامعه انجام شود.

وی با اشاره به اینکه دفتر بسیج دانشجویی لارستان در تلاش است تا با برگزاری یادواره شهدای دانشجو در این شهرستان نسبت به شناخت نیازهای معنوی دانشجویان گام محکم‌تری بردارد، افزود: برگزاری یادواره‌ها می‌تواند ارتباط دانشجویان با شهدا را قوی‌تر کند.

فرمانده بسیج دانشجویی لارستان از برگزار یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این ویژه‌برنامه معنوی یکشنبه یکم اسفندماه سال جاری با سخنرانی سید احمد عبودتیان مدیرعامل موسسه خاتم‌الاوصیا کشور، مداحی حاج محمد روشن‌ضمیر و با حضور رسول لُرنژاد مجری صداوسیما جمهوری اسلامی ایران در جوار قبور مطهر شهدای شهر لار برگزار می‌شود.

این مسؤول در پایان از همکاری تمام دانشگاه‌های لارستان، نهاد رهبری در دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان، هیات فرهنگی مذهبی زینبیون و پایگاه‌های مقاومت شهید مرادزاده و رزبان تقدیر و تشکر کرد.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By basir
Load More In اخبار

پاسخ دهید

بررسی

تالیف متن درسی با موضوع شهید محسن حججی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خ…