خانه / اخبار / جدال تیم‌های لیگ برتر برای صعود در جدول رده‌بندی/ تکلیف تیم قهرمان مشخص می‌شود

جدال تیم‌های لیگ برتر برای صعود در جدول رده‌بندی/ تکلیف تیم قهرمان مشخص می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته پنجم و ششم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، روز دوشنبه (۲ اسفندماه) با حضور ۱۱۸ تکواندوکار و در قالب ۸ تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق و یاسین پیشرو البرز در خانه تکواندو پیگیری می‌شود.

در هفته پنجم این رقابت‌ها، در دیدار نخست تیم شهدای مدافع حرم ساری به مصاف تیم شهرداری ورامین می‌رود، یاسین پیشرو البرز رو در روی پاس قوامین رده چهارمی قرار می‌گیرد، لوازم خانگی کن که در رده سوم قرار دارد باید مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه را از پیش رو بردارد و در آخرین دیدار این هفته تکواندوکاران تیم صدرنشین لیگ با هوگوپوشان شمال‌شرق مبارزه می‌کنند.

در هفته ششم نیز مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه باید با شهرداری ورامین رقابت کند، تیم شهدای مدافع حرم ساری با پاس قوامین پیکار می‌کند، دانشگاه آزاد به مصاف لوازم خانگی کن می‌رود و پرونده هفته ششم با مبارزه هیات تکواندو شمال‌ شرق و یاسین پیشرو البرز بسته می‌شود.

دیدارهای این دوهفته لیگ برتر از حساسیت و جذابیت خاصی برخوردار است چراکه می‌تواند صدر جدول رده‌بندی را دستخوش تغییرات کرده و سرنوشت قهرمان جام پانزدهم را مشخص نماید.

گفتنی است؛ در پایان هفته چهارم تیم دانشگاه آزاد با ۸ برد و ۳ تساوی و کسب ۲۷ امتیاز صدرنشین باقی ماند، شهرداری ورامین با ۸ برد، دو تساوی، یک باخت و ۲۶ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و تیم لوازم خانگی کن نیز با ۵ برد، ۴ تساوی، دو باخت و کسب ۱۹ امتیاز سوم شد.

تیم‌های پاس قوامین، یاسین پیشرو البرز، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندو شمال‌شرق و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب در جایگاه چهارم تا هشتم قرار گرفتند.

پاسخ بدهید

x

حتما ببینید

ماجرای سرقت ادبی یک شهید مدافع حرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات ...