داعش

پاس گل جبهه النصره به داعش با کمین جبهه مقاومت به هدف نرسید+ نقشه میدانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از مشرق؛ همزمان با شکست های متوالی عناصر تروریستی داعش در محور شرقی مسیر ارتباطی « اثریا_ خناصر » و ناکام ماندن آنان برای قطع ارتباط نیروهای سوری در این جاده راهبردی، شب گذشته عناصر تروریستی جبهه النصره ( تحریر الشام) مستقر در محور غربی این جاده درصدد بودند چند کامیون  حامل سلاح سبک و سنگین را از سمت مناطق شمالی سوریه ( استان ادلب) برای کمک به عناصر تروریستی داعش به محور شرقی جاده «اثریا_خناصر» انتقال دهند که در سریع ترین زمان، تحرکات آنان توسط نیروهای مقاومت رصد شد.

نیروهای جبهه مقاومت که در عملیات شناسایی دقیق تروریست ها را تحت نظر داشتند در ابتدا اجازه دادند کامیون های حامل سلاح وارد منطقه کمین شوند.

با ورود کامیون ها به منطقه از پیش تعیین شده ( منطقه وادی العذیب ) نیروهای جبهه مقاومت با موشک های حرارتی کاروان تروریست ها را هدف قرار دادند و موفق شدند تمامی کامیون های حامل سلاح را به طور کامل منهدم کنند.

براساس این گزارش، کامیون های منهدم شده حامل  مقادیر زیادی سلاح سبک و سنگین از جمله  موشک های ضد زره بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از مشرق، جاده راهبردی «اثریا_خناصر» تنها مسیری است که دولت سوریه می تواند از مرکز ( دمشق) به شمال این کشور ( حلب) نیرو و تجهیزات منتقل کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن