وقتی سعید‌حدادیان از حادثه تروریستی در تهران هیجان‌زده می‌شود!

آفتاب‌‌نیوز : بعد از حملات تروریستی داعش در تهران، بسیاری از دلواپسان و مخالفان دولت روحانی که گویی از این حملات هیجان‌زده شده‌‌اند، این حوادث را بهانه‌ای علیه دولت روحانی قرار داده و کینه‌های خود نسبت به دولت را بروز می‌دهند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از آفتاب‌نیوز؛ خبرگزاری تسنیم نوشته است: سعید حدادیان در مراسم شب سیزدهم ماه مبارک رمضان در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به اظهارنظر چندی پیش یکی از اصلاح‌طلبان درباره حضور ایران در سوریه گفت: من فقط یک حرف با آقای کرباسچی دارم. چهار نفر امروز در مجلس شورای اسلامی منتظر شما بودند که بروید با آنها مذاکره کنید. یعنی این آقا فکر می‌کند دیگران لال بودند بلد نبودند مذاکره کنند؟
این مداح اهل بیت (ع) سپس با انتقاد از اینکه دولت هر چه را گردن خودش است گردن نمی‌گیرد خطاب به مسئولان دولت گفت: شما که مسئول رده بالا هستید و یک حرف‌هایی می زنید؛ حالا بیایید و جمعش کنید. پا روی خون بچه‌های مدافع حرم می‌گذارید، پا روی زحمت قاسم سلیمانی‌ها می گذارید؛ بچه‌های سپاه و بسیج را هم همین طور؛ کار به جایی رسیده که حضرت آقا گفتند آقای مسئول جای جلاد را با شهید عوض نکنید.
حدادیان ادامه داد: الان می خواهیم آقایانی را که دستگیر شده‌اند دست اینها بدهیم ببینیم می‌خواهد با آنها چه کار کند. مذاکره؟ کت و شلوار تنشان کند و تقدیم آمریکا کند؟ به زعم شما باید چه کار کرد با اینها‌؟ ۴۷ تا مجروح و ۱۲ شهید که حالا شده‌اند ۱۳ شهید و خدا می‌داند از ۴۶ نفر باقی مانده چند نفر دیگر شهید می شوند.  بعد یک عده بیاییند سنگ اینها را به سینه بزنند و سال شصتی‌ها را مظلومانه زیر سوال ببرند. یک وقتی حضرت آقا با یک بغض گلوگیری در نماز جمعه درباره شهید لاجوردی صحبت کردند و فرمودند این شهید از مظلومین آن دوره است.
حدادیان ادامه داد: الان که نیروهای ویژه سپاه اینها را جمع و جور کردند و هیچ غلطی هم نتوانستند بکنند. ولی سال ۶۰ هفتم تیر رییس قوه قضاییه و بسیاری از وزرا و وکلا را شهید کردند و ۸ شهریور هم رییس‌جمهور و نخست‌وزیر را به شهادت رساندند. چنین مملکتی کجای دنیا روی پا می‌ماند؟ ۱۷ هزار نفر را ترور کردند. از سبزی‌فروش گرفته تار رهگذر همه را شهید کردند. آدم‌های علیه‌السلامی نبودند اما عده‌ای برای رای آوردن سنگ منافقین را هم به سینه زدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن