اتحاد، رمز مقابله با حوادث تروریستی/ جبهه مقابله با تروریسم در سوریه طراحی شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام صادق نیکنام، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کوهرنگ در گفت و گو با کوهرنگ خبر با اشاره به حوادث ۱۷ خرداد گفت: متاسفانه در روز ۱۲ رمضات المبارک ۱۷ خردادماه شاهد آن بودیم که حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و ساختمان مراجعات مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد که در پی این حادثه تروریستی کور، تعدادی از مومنین و روزه داران بی گناه شهید و زخمی شدند.

وی گفت: وقتی در اخبار خواندیم که عماد ۲٫۵ ساله که به بیماری ام پی اس نوع ۲ دچار بوده برای پیگیری و کمک مالی از طرف نماینده استان گلستان به ساختمان مراجعات مجلس رفته بود و بحمدالله جان سالم بدر برده است و یا در فیلم های منتشر شده از حادثه می بینیم که چگونه مردم روزه دار مظلوم  به خاک و خون کشیده می شوند که دل انسان به درد می آید نفرت ما از تروریست و داعش چندین برابر می شود ولی در کنار این حادثه غم انگیز چند نکته حائز اهمیت که نباید از آنها غفلت ورزید.

دشمن از هر وسیله ای برای توقف ما استفاده می کند

حجت الاسلام نیکنام بیان داشت: نباید فراموش کنیم که دشمن ما چون می بیند ملت ما رو به جلو به سرعت راه های پیشرفت و ترقی را طی می کند از هر وسیله ای برای متوقف کردن این حرکت استفاده خواهد کرد و نباید فراموش کرد این حادثه تنها پس از چند روز از حضور ننگین رئیس جمهور آمریکا در عربستان اتفاق افتاد که یقینا این حادثه بی ربط با آن نیست و در نتیجه نباید فراموش کنیم دشمن ما است و از دشمنی با ملت ما دست بر نخواهد داشت.

با اینگونه اقدامات پا پس نمی کشیم

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ناحیه کوهرنگ تصریح کرد: دشمن فکر می کند با این حرکات می تواند در روحیه انقلابی مردم تاثیر ایجاد کند در حالی که کسانی که ملت ما را می شناسند به خوبی می دانند به قول فرمایش مقام معظم رهبری این ترقه بازی در اراده مردم هیچ گونه تاثیری نخواهد گذاشت و مردمی که شهادت را برای  خود سعادت می دانند و از این حرکات ترس و دلهره ای ندارند و خود شاهد بودیم که وقتی در آن لحظات حمله تروریستی مجلس به کار خود ادامه داد.

در حق مدافعان گمنام حرم کم لطفی می شود

وی در ادامه گفت: بارها مقام معظم رهبری و فرماندهان نظامی بر این مطلب تاکید کردند که ما اگر در سوریه با دشمن و تروریست نجنگیم باید در مرزهای کشور و حتی در پایتخت با آنها بجنگیم ولی متاسفانه بعضی از ساده اندیشان، این سخنان را نادیده گرفته و نسبت به مدافعان حرم و سربازان گمنام امام زمان (عج) که در خاک سوریه و عراق با تروریست در حال جنگ هستند تا امنیت ما را فراهم سازند، کم لطفی نموده و گاهی در بعضی از سخنان خود حتی بی لطفی نیز کردند و امیدواریم امروز از مردم، خانواده شهدای مدافع حرم عذرخواهی کنند.

حجت الاسلام صادق نیکنام خاطرنشان کرد: این حادثه چهره واقعی آمریکا و عوامل آن در منطقه، کینه و خباثت واقعی آنها نسبت به مردم  مظلوم ما را روشن ساخت.

با وحدت کلمه به پیش خواهیم رفت

نیکنام تاکید کرد: امروز روزی است که مردم ما با وحدت کلمه و با عزمی راسخ در جهت پیشبرد اهداف انقلاب حرکتی پرشتاب تر از گذشته را آغاز نموده و ادامه خواهند داد و اینگونه حوادث یقینا مردم ما را مصمم تر و متحدتر در مقابل استکبار جهانی، آمریکا و عوامل آن در منطقه خواهد کرد.

وی افزود: این حادثه با تلخی آن خود یک شاهد عینی بود که اگر جمهوری اسلامی در منطقه اصلی فتنه ها ایستادگی نمی کرد و شهدای مظلوم مدافع حرم در سوریه با تروریست مقابله نمی کردند گرفتاری ها و مشکلات زیادی در درون کشور از این ناحیه داشتیم لذا نباید فراموش کنیم که امنیت پایدارمان را از قدرت نظامی، فرماندهان مخلص و مدافعان گمنام حرم حضرت زینب داریم.

حجت الاسلام صادق نیکنام اضافه کرد: اگر می خواستیم امنیت خود را از بیرون تامین کنیم یقینا احوال امروز کشور ما بدتر از کشورهای همسایه (عراق و سوریه) می بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کوهرنگ با بیان درود و سلام خداوند و ائمه اطهار بر روح پاک شهدا و مدافعان حرم که امنیت و اقتدار پایدار را برای کشورمان به ارمغان آوردند، اذعان داشت: دشمنان انقلاب اسلامی و تروریست های بزدل بدانند بزودی انتقام خون شهدای مظلوم مان را خواهیم گرفت و کلک آن ها خواهیم گرفت.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن