۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 33717
  • 28 جولای 2017 - 11:19
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
قروه با بزم نور میزبان کاروان زیر سایه خورشید شد

قروه با بزم نور میزبان کاروان زیر سایه خورشید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، ظهر امروز شهرستان قروه میزبان دهمین دوره جشنواره مردمی زیر سایه خورشید با حضور بیرق متبرک امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت بود. این جشنواره که همه ساله در این ایام برگزار می شود با اعزام کاروان های مختلف و حمل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، ظهر امروز شهرستان قروه میزبان دهمین دوره جشنواره مردمی زیر سایه خورشید با حضور بیرق متبرک امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت بود.

این جشنواره که همه ساله در این ایام برگزار می شود با اعزام کاروان های مختلف و حمل پرچم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به نقاط مختلف کشور به دنبال ایجاد نشاط معنوی در جامعه و میان مردم است.

مسئول کاروان جشنواره مردمی زیر سایه خورشید در همین رابطه در گفت و گو با خبرنگار مهر از اهداف و برنامه های مدنظر جشنواره گفت و اظهار داشت: این برنامه با هدف ایجاد نشاط معنوی و برقراری ارتباط و آشنایی مردم با ظرفیت های آستان قدس رضوی برگزار می شود.

به گفته حجت الاسلام عباس عربیان اجرای این برنامه و جشنواره در واقع به دنبال شکل گیری یک همگرایی و جبهه سازی بین آستان قدس رضوی و مردم به ویژه کسانی که به هر دلیلی نمی توانند به زیارت حرم رضوی بروند، می باشد.

وی از اجرای جشنواره زیر سایه خورشید در هزار نقطه از کشور اعم از شهر و روستا و ۳۴ کشور خارجی که دارای بیشترین جمعیت مسلمان است خبر داد.  

عربیان با بیان اینکه در هر استانی به فراخور نیاز نیرو به همراه کاروان اعزام شده است، از اعزام ۵ نفر از خادمان حرم رضوی با احتساب مداح و مسئول کاروان در استان کردستان گفت.  

وی ایجاد دفاتر آستان قدس رضوی در هر استانی را یکی از مزیت های اجرایی برنامه زیر سایه خورشید عنوان کرد و افزود: آرام آرام به دنبال این هستیم که برنامه هایی متنوع دیگری را برای خدمت بهتر به مردم و برقراری یک فضای معنوی پرشور اجرا کنیم.

عربیان در ادامه به میزبانی شهرستان های بیجار، سنندج، کامیاران، سریش آباد و قروه از کاروان بیرق امام رضا (ع) در کردستان اشاره کرد و یادآور شد: حضور در میان عموم مردم با عنوان بزم نور، دیدار با خانواده های شهدا، شرکت در نماز جمعه، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران با عنوان آرام جان، حضور در مناطق محروم و روستاها با عنوان آغوش پدرانه از جمله برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در کردستان می باشد.

وی همچنین از قرعه کشی برای سفر رایگان به مشهد مقدس خبر داد و بیان کرد: در ایامی که کاروان در هر نقطه و شهری مستقر است مردم همان شهر می توانند با ارسال عدد ۸ به شماره پیامک ۱۰۰۰۸۸۸ در این قرعه کشی شرکت کنند و از خدمات آستان قدس و رفتن به زیارت حرم رضوی بهره ببرند.   

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.