تحلیل رسانه آمریکایی از انتشار عکس شهید حججی

تحلیل رسانه آمریکایی از انتشار عکس شهید حججیصراط: تسنیم نوشت: یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره شهادت شهید مدافع حرم، «محسن حججی» نوشته که این اتفاق باعث متحد شدن ایرانی‌ها شده است.

وبگاه المانیتور نوشته تصاویر مربوط به بدن بدون سر «محسن حججی» هفته گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.  داعش قبلاً تصویری از دستگیری وی در مرز عراق و سوریه منتشر کرده بوده بود.

المانیتور نوشته بسیاری از کسانی که تصویر دستگیری آقای حججی را منتشر کرده‌اند چهره وی را با فردی که او را دستگیر کرده مقایسه کرده‌اند. تروریست داعش، در حالی که خون از گونه‌هایش جاری است، مضطرب به نظر می‌رسد، در حالی که «حججی»، تسلیم سرنوشتش است.

به نوشته این رسانه، زهرا عباسی، همسر این شهید مدافع حرم به رسانه‌های ایران گفته است: «به چشم‌های همسرم نگاه کنید. ترس در نگاهش نیست. سراسر شجاعت است. مثل کوه است.»

المانیتور خاطرنشان کرده طیف گسترده‌ای از سیاستمداران ایرانی، از تمامی گروه‌های سیاسی درباره شهادت حججی اظهارنظر کرده‌اند.

basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن