۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 40424
  • 24 آگوست 2017 - 10:02
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
داعش اسپانیا را به انجام حملات تروریستی بیشتر تهدید کرد

داعش اسپانیا را به انجام حملات تروریستی بیشتر تهدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه با انتشار ویدئویی اسپانیا را به انجام حملات تروریستی بیشتر تهدید کرد. روزنامه «اِل پائیس» گزارش داد که این ویدئو در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده و در آن عناصر داعش به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند. این […]

داعش اسپانیا را تهدید به انجام حملات تروریستی بیشتر کردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه با انتشار ویدئویی اسپانیا را به انجام حملات تروریستی بیشتر تهدید کرد.

روزنامه «اِل پائیس» گزارش داد که این ویدئو در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده و در آن عناصر داعش به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند.

این تهدید در حالی صورت می‌گیرد که دو حمله تروریستی در روز 17 آگوست در «بارسلون» و «کامبریلز» 15 کشته و بیش از 130 زخمی برجای گذاشت و گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای مسئولیت این حملات را به عهده گرفت.

چهار مظنونی که به اتهام ارتباط با حملات تروریستی بارسلون بازداشت شده بودند روز سه‌شنبه در دادگاه ملی اسپانیا حاضر شدند.

سه نفر از این مظنونان در روزهای 17 و 18 آگوست در شهر «ریپل» کاتالان بازداشت شده بودند و یک نفر نیز در شهر «آلکانار» در جنوب بارسلون به طور تصادفی در خانه‌ای که به دلیل وجود مواد منفجره در آن منفجر شد، بازداشت شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.