تصویر شهید ابراهیم خلیلی در کنار حرم حضرت زینب (س)

تصویر شهید ابراهیم خلیلی در کنار حرم حضرت زینب(س)به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ باید مسیرت عشق باشد و عاقبتت شهادت، اینگونه هر کجا که باشی شهادت ثبت شده در سرنوشتت بالاخره نصیبت خواهد شد، گاه در راه اردوی جهادی باشد همانند “سید امیر فارس حسینی” و” امین شیرازی”، گاه در مرزهای داخلی کشورت با اشرار مبارزه کنی و یا برای دفاع از حریم ولایت و اهل بیت در عراق و سوریه کیلومترها دورتر از خاک وطن جانانه دفاع کنی، خلاصه به آرزوی شهادت خواهی رسید.

جانباز شهید مدافع حرم، ابراهیم خلیلی از جمله مدافعان حرم بود که در کارهای فرهنگی و هنری فعالیت داشت و سرانجام به شهادت که هنر مردان خداست رسید.

وی از بسیجیان لشکر عملیاتی ۲۷ محمدرسول الله تهران بود و پس از دوران دفاع مقدس نیز افتخار جانبازی را به همراه داشت و سرانجام در شرق حلب سوریه به یاران شهیدش پیوست.

همه رزمندگانی که برای دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام عازم سوریه می‌شوند به طور قطع به زیارت حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) خواهند رفت، عکسی از شهید خلیلی را در هنگام زیارت این بانوی بزرگوار ببینید.

تصویر شهید ابراهیم خلیلی در کنار حرم حضرت زینب(س)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن