۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 43073
  • 30 آگوست 2017 - 7:01
  • 49 بازدید
  • ارسال توسط :
شهیدان رجایی و باهنر نماد مدیریت جهادی هستند

شهیدان رجایی و باهنر نماد مدیریت جهادی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار صبح چهارشنبه در مراسم سی و ششمین سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع ساری، یاد و خاطره شهیدان سرافراز دولت شهیدان رجایی و باهنر و ۳۸۵ شهید گرانقدر جامعه کارمندی مازندران و ۱۷ هزار شهید ترور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار صبح چهارشنبه در مراسم سی و ششمین سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر در مسجد جامع ساری، یاد و خاطره شهیدان سرافراز دولت شهیدان رجایی و باهنر و ۳۸۵ شهید گرانقدر جامعه کارمندی مازندران و ۱۷ هزار شهید ترور ایران اسلامی را گرامی داشت و گفت: در هشتم شهریور ملت انقلابی ما دو سرمایه انقلاب و دو یار دیرین و صدیق حضرت امام خمینی (ره) را از دست دادند.

وی با بیان اینکه شهدای عزیزی که تفکرانقلابی و جهادی درعمل وگفتارشان تجلی داشت و شهیدان رجایی و باهنر شیفتگان خدمت بی منت به مردم بودند افزود: شهیدان رجایی و باهنرالگو و نماد مدیریت جهادی هستند و سیره و رفتار این شهیدان عزیز راهنما و راهگشا برای خدمت به مردم است.

استاندار مازندران، با اظهار اینکه  ساده زیستی، ولایتمدار ی و تلاش جهادی این شهیدان هموار در یاد و خاطره این ملت ثبت است گفت: مقام معظم رهبری در مورد این دو شهید بزرگوار فرمودند «شهیدان عزیزمان مرحوم آقای رجایی و مرحوم آقای باهنر، حقیقتاً دو نمونه برجسته از یاران انقلاب و امام(ره) بودند و دولت شهیدان رجایی و باهنر معیار و ملاک یک دولت انقلابی و جهادی است.

فلاح جلودار با بیان اینکه مدیریت شهیدان رجایی و باهنر بر اساس آموزه های دینی بود گفت: مدیران و مسئولان باید ویژگی های این شهدای گرانقدر را بشناسند و در زندگی بکار ببرند و شهید رجایی بر پای ارزشها و آرمانهایش ثابت و استوار بود و در زندان با آنهمه شکنجه ذره ای از عقاید و آرمانش عقب نشینی نکرد.

وی افزود: شخصیت شهید رجایی از زمانی که دست فروش بود تا وقتی که معلم و وزیر و رئیس جمهور شد فرقی نداشت، ساده زیستی، همدل و همراه با مردم بودن و داشتن روحیه انقلابی همواره به عنوان شاخصهای اصلی شهید رجایی نمود و بروز داشت.

استاندار مازندران تصریح کرد: با وجود اینکه عمر دولت شهید رجایی بسیار کوتاه بود اما روش ایشان به گونه‌ای بود که باید همواره الگوی تمام مدیران و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد واین دو شهید بهترین اسوه برای خادمان و مسئولانی هستند که بنا دارند خالصانه در خدمت جامعه اسلامی باشند و برای مردم و رضا و خشنودی خداوند کار کنند.

وی با اشاره به اینکه هشتم شهریور به  دلیل این حادثه تروریستی به عنوان روزمبارزه با تروریسم در ایران نامگذاری شده است افزود: ضرورت دارد شهدای مظلوم ترور به خوبی به جامعه معرفی شوند تا مردم و نسلهای جوان بدانند که دشمنان چه سرمایه های ارزشمندی از بوستان انقلاب اسلامی پرپر کردند و به شهادت رساند.

استاندار مازندران اظهار داشت:در دولت یازدهم اقدامات شایسته و گسترده ای صورت گرفته که افتتاح بیش از دو هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در هر سال بخشی از تجلی این مدیریت جهادی در مازندران است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.