۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 44265
  • 02 سپتامبر 2017 - 4:54
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
محفل انس با قرآن به یاد شهدای قرآنی فاجعه منا برگزار می‌شود

محفل انس با قرآن به یاد شهدای قرآنی فاجعه منا برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، مراسم انس با قرآن به مناسبت سالگرد شهدای قرآنی فاجعه منا و بزرگداشت شهید «محسن حاجی‌حسنی کارگر» قاری و مؤذن حرم رضوی و «حسن دانش» قاری بین‌المللی کشورمان امروز (11 شهریورماه) در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود.     […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، مراسم انس با قرآن به مناسبت سالگرد شهدای قرآنی فاجعه منا و بزرگداشت شهید «محسن حاجی‌حسنی کارگر» قاری و مؤذن حرم رضوی و «حسن دانش» قاری بین‌المللی کشورمان امروز (11 شهریورماه) در حرم امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

 

 

در این مراسم ،محمد جواد کاشفی قاری بین‌المللی کشورمان، مصطفی یزدانی از شاگردان شهید حاجی‌حسنی کارگر، حمید شاکرنژاد و صالح اطهری‌فرد از قاریان بین‌المللی کشورمان و شاهدان عینی فاجعه منا به تلاوت آیاتی از قرآن کریم می‌پردازند و گروه تواشیح «بیّنات» نیز به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

محفل انس با قرآن در ایوان مقصوره مسجد جامع گوهرشاد از ساعت 17 تا 19 برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از فارس، فاجعه منا سال 1394 در روز عید قربان به دلیل بی‌کفایتی شجره ملعونه آل‌سعود اتفاق افتاد که در این فاجعه دردناک بیش از 8 هزار مسلمان به شهادت رسیدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.