ولایتی:مدافعان و شهدای حرم حق بزرگی بر ما برای امنیت و ثبات منطقه و ایران دارند

به گزارش شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا، علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از دیدار خود با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در روز (شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) نوشت: در سوریه با دکتر بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کردم و در خصوص آخرین وضعیت منطقه ای و تحولات میدانی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی افزود: البته با گذشت حدود ۵ سال جنگ نابرابر و همراه با جنایاتی که از سوی تروریست ها و جریانات افراطی و تکفیری گذشته، رئیس جمهور محترم سوریه را بسیار مصمم در ادامه مسیر یافتم.
رئیس مرکز تحقیقات استراتژی مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه این مطلب تصریح کرد :باید این نکته را به خاطر داشته باشیم که این جنگ نه تنها بر علیه سوریه که بر ضد کشورهای منطقه و محور مقاومت طراحی شده و اگر پایمردی محور مقاومت نبود خدای ناکرده می بایست در مرزها و بلکه در کشور با تروریست ها مواجه می شدیم و مدافعان و شهدای حرم و رزمندگان جبهه مقاومت حق بزرگی بر ما در ایجاد ثبات ،امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند.
ولایتی در این نوشتار تاکید کرد :فراموش نباید کرد که عقب نشینی از این مسیر نه به معنای توقف جنایت های تروریست ها و جریانات افراطی و تکفیری، بلکه به معنای تضعیف و از بین بردن اقتدار کشورهای اسلامی منطقه و تسلط بر کیان و هستی آنان خواهد بود.
سیام**۷۲۶۱ /۱۴۴۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن