به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از پیک دانشجو سرهنگ بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در مراسم اختتامیه اردوی جهادی دانشگاه های غرب گیلان در روستای خرمکش شفت با اشاره به شعار استراحت ما بعد از شهادت، گفت: در اردوهای جهادی دانشجویی همان حالات و رفتار نسل بچه های جبهه را بین دانشجویان جهادگر می بینیم.

وی افزود:کشوری که هم از داخل و هم از خارج مورد هجمه های متفاوت است، بار سنگین حفظ و حراست از جمهوری اسلامی بردوش جهادگران دانشجوست.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا می فرماید:شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه‌های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.

وی افزود: این حجت و این عزت از کجا بوجود آمده است؟ این حجت و عزت در اردوهای جهادی بوجود آمده است و شما دانشجویان نباید نگاه جهادی را فقط در این ۱۵ روز داشته باشید بلکه نگاه جهادی باید در همه ابعاد زندگی شما حضور داشته باشد.

وی در پایان گفت:لزوما کسانی می توانند حکومتی را جهانی کند که نگاه جهادی باشد و گرنه کسی که نگاه لیبرال داشته باشد خودش را نمی تواند حفظ کند چه برسد که بخواهد حکومتی را جهانی کند!

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By basir
  • نوشابه مشکی مضرتر است یا زرد؟!

    خبرگزاری تسنیم: استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تشریح مضرات متفاوت نوشابه مشکی و نو…
  • «پرواز در ارتفاع صفر»

    او در این سریال زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می‌کند،…
  • بررسی استعارۀ تعاملی ماکس بلک

    چکیده بر مبنای نظریۀ استعارۀ ماکس بلک، واژه‌ها در یک عبارت استعاری با یکدیگر تعامل می‌کنند…
Load More In شهید
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

روایت قالیباف از دادن خبر بازگشت پیکر مطهر یک شهید

سرویس اجتماعی فردا:  قالیباف در آستانه هفته دفاع مقدس روایتی را از خبر بازگشت پیکر مطهر شه…