به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی علمدار فرمانده سپاه شهرستان بهارستان در گفت‌و گو باخبرنگار بهارستانه با اشاره به فعالیت‌های سپاه بهارستان در بحث محرومیت زدایی، بیان داشت: در راستای فعالیت‌های سپاه پاسداران برای محرومیت زدایی در سطح کشور، گروه جهادی سپاه بهارستان در یکی از مناطق محروم استان کرمانشاه یک مسجد و یک مدرسه پنج کلاسه ساختند.

وی در رابطه با شهادت شهیدمحسن حججی، اذعان داشت: آرامش چهره این شهید بزرگوار در زمان شهادت و نحوه به شهادت رساندن او، نه تنها در دل تروریست‌ها ترس و وحشت ایجاد کرد، بلکه زنگ خطر را برای حامیان آن‌ها نیز به صدا در آورد، چرا که آرامش شهبد حججی نشانه ایمان او به راه و آرمان ولایت فقیه و مقام معظم رهبری می باشد.

علمدار همچنین به سوگوار شدن تمام ملت ایران در پی شهادت شهید حججی اشاره کرد، و تصریح کرد: مطمئناً این جنایات بی‌جواب نخواهد ماند و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی باردیگر پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی خواهد داد.

وی در ادامه باتاکید بر جنایاتی که در میانمار علیه مسلمانان روهینگیا صورت می گیرد، تبیین کرد: بسیاری از کشورها نظیر آمریکا که صدای شیپور حقوق بشری آن‌ها گوش جهانیان را پر کرده بود، در مقابل این جنایات سکوت کرده‌اند یا تنها به دادن بیانیه‌های تو خالی بسنده کرده‌اند، که این امر نشان دهنده حرف‌های بی پایه و اساس و دروغین آن‌ها در رابطه با حقوق بشر است.

فرمانده سپاه شهرستان بهارستان درپایان جنایات بوداییان در میانمار را محکوم کرد و خاطرنشان کرد: مسلمانان روهینگیا بدون انجام یچ خطایی و تنها به دلیل مسلمان بودن به بدترین شکل‌های ممکن کشته می شوند، که نجات آن‌ها از این شرایط در گرو تلاش سایر مسلمانان در تمام نقاط جهان است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By basir
Load More In شهید
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

پاسداشت شهید حججی؛ حسن ختام هفته کتاب مازندران

آرزو ولیپور روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت که این ویژه برنامه در امتداد برنامه های فرهنگی ب…