خانه / شهید / محسن حججی / وصیتنامه شهید حججی نشان می‌دهد نحوه شهادتش به او الهام شده بود

وصیتنامه شهید حججی نشان می‌دهد نحوه شهادتش به او الهام شده بود

 وصیتنامه شهید حججی نشان می‌دهد نحوه شهادتش به او اعلام شده بودبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا صفایی در مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات قرآنی خانواده‌های کارکنان و خواهران شاغل در ارتش، اظهار کرد: توجه به قرآن و بکارگیری آموزه‌های آن در زندگی موجب برکت بخشیدن به زندگی فرد در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با بیان اینکه اراده خداوند متعال بر این بود که محسن حججی به عنوان یک جوان ٢۶ ساله به مقام شهادت برسد و اینچنین باعظمت و بزرگ جلوه کند، اظهار کرد: با وجود آنکه وصیتنامه شهید حججی، مدت‌ها قبل از شهادتش تنظیم شده بود، اما گویی نحوه شهادتش به او الهام شده بود.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا افزود: زمانیکه وصیتنامه شهید حججی خوانده می‌شود گمان می‌کنیم که او عینا صحنه شهادتش را از قبل دیده بود.

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

برگزاری باشکوه همایش «دختران انقلاب»

بانوان شرکت‌کننده در این همایش شعار «سر داده شد که روسری نرود» سر داده و …