به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از چهارفصل؛ فرزند شهید سرگرد فرزادیان در آغاز با اشاره به آیه قرآنی " ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون" که در ادامه مراسم تشییع پدر شهید خویش در یاسوج با بیان دکلمه حزن انگیز اشک از دیده مردم حاضر در این مراسم جاری ساخت. 

 

این نوجوان همچون پدر با روحیه وصف ناشدنی سخن از بزرگ مردی راند که عظمت و روح سترگ ایشان را نمی تواند بستاید. ایشان در ادامه به روحیه خدمت گذاری شهید فرزادیان در حوزه استحفاظی استان کهگیلویه و بویراحمد از سر میل و رغبت گفتند که عشق به سرزمین مادری و شتافتن در مشکلات مردم را وظیفه عینی خویش می دانست و خود را جان فدای این ره بی پایان فرض می نمود.

 

این نوجوان داغ دیده در پایان با خواندن اشعار حماسی از شاهنامه در ستایش مردان رزم پایداری و صیانت از امنیت سرزمین ایران زمین، شجاعت بی مثال شهید سرگرد فرزادیان را نمونه بی بدیل سرادارانی بیان نمودند که هیچگاه به دشمنان زبون و پست پشت نکرد تا اینکه در این راه به فیض شهادت نائل آمد.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By 
Load More In شهید
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

هیچ‌وقت نسبت به مذاکره‌ی با آمریکا خوش‌بین نبودم/ ما گفتیم که توافق نکردن بهتر از توافق بد است/ گفتیم به طرف مقابل اعتماد نکنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از …