به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یگان موشکی و توپخانه‎ای ارتش یمن و کمیته‎های مردمی وابسته به انصارالله در ادامه عملیات انتقام‎جویانه خود علیه ائتلاف سعودی، روز گذشته محل استقرار نظامیان سعودی و تجهیزات آنها را در تعدادی از پایگاه‏های جازان و نجران واقع در جنوب عربستان هدف قرار دادند.

منابع خبری یمن می‏‌گویند که یگان توپخانه‏‌ای ارتش یمن و انصارالله مواضع نظامیان سعودی و تجهیزات نظامی آنها در پایگاه «السدیس» در نجران منهدم و چندین فروند موشک کاتیوشا به پشت پایگاه الطلعه شلیک کردند.

در جازان نیز نیروهای یمنی پایگاه المعنق را هدف حملات تویخانه‎ای خود قرار دادند که در پی آن چندین نفر از عناصر شبه نظامی کشته شدند.

عملیات غافلگیرکننده نیروهای یمنی در تعز

نیروهای ارتش یمن و انصارالله امروز(چهارشنبه) همچنین عملیات غافلگیرکننده‎ای را در پایگاه‌های مزدوران در غرب منطقه «موزع» در استان تعز واقع در غرب یمن انجام دادند.

منابع نظامی یمن در این باره می گویند که نیروهای ارتش یمن و انصارالله حملات غافلگیر‎کننده‎ای را به پایگاه‌‏های شبه نظامیان ائتلاف سعودی در غرب منطقه موزع انجام دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از المسیره، یگان مهندسی ارتش یمن و انصارالله روز گذشته(سه شنبه) نیز دو عملیات را در تعز انجام دادند که در پی آن چندین نفر از عناصر مزدور کشته و یا زخمی شدند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By 
Load More In وقایع یمن
نظرات خود را به آدرس (info@shohadaharam.ir) ایمیل بزنید

بررسی

تلاش کاخ سفید برای منحرف کردن اذهام از جنایت‌های عربستان با فضاسازی جدید علیه ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ع…