خانه / شهید / یادبود شهید حججی بر پیشانی تئاتر استان ایلام

یادبود شهید حججی بر پیشانی تئاتر استان ایلام

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام؛  “احسان صحرایی” مسئول اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان ایلام گفت:با انتشار فراخوان جشنواره بیش از ۲۰ اثر ازگروههای موفق استانی که اجرای عمومی داشته اند، به دبیرخانه جشنواره واصل شد که پس از بازبینی ازاین تعداد ۱۲ اثر انتخاب شد .
وی افزود : جشنواره سی و یکم در دو بخش ویژه دفاع مقدس و آزاد برگزار می شود که ۶ اثر صحنه ای ، ۵ اثر خیابانی، و یک اثر نمایشنامه خوانی در بخش مسابقه با هم به رقابت خواهند پرداخت.
سعید خیرالهی دبیر جشنواره نیز اظهارکرد: آثار راه یافته به هردو بخش مسابقه بصورت جداگانه مورد داوری قرار می گیرند که ازاین تعداد ۶ اثر در هرسه زمینه ی صحنه ای ،خیابانی و نمایشنامه خوانی دوبار مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.
سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر استان ایلام از ۲۴ لغایت ۲۷ شهریور درسالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اداره کل ارشاد اسلامی و سالن آمفی تئاتر دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ازشهای دفاع مقدس استان برگزار می شود.
گفتنی است، مراسم رونمایی از پوستر جشنواره با یاد شهید مدافع حرم “محسن حججی” همزمان با افتتاحیه در جوار مزار شهدای گمنام برگزار می شود.

 

انتهای پیام /ج

 

برگزاری جشنواره تئاتر استان ایلام

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

برنامه دور رفت لیگ برتر هجدهم اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از رجانیوز به نقل از …