خانه / شهید / محسن حججی / برگزاری رزم شبانه رهروان شهید حججی در دفاع از نیروگاه اتمی بوشهر

برگزاری رزم شبانه رهروان شهید حججی در دفاع از نیروگاه اتمی بوشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ مسعود کامران فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله، گفت: باید برگزاری مراسمات و اعیاد مسلمین فرهنگ های اسلامی را به نسل های جدید منتقل کنیم.

فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر اظهار کرد: نیروهای بسیجی در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و نظامی نقش آفرین هستند و در برهه از زمان در هر سنگری از اسلام دفاع می کنند.

وی افزود: برای توانمند سازی و اعلام آمادگی نیروهای بسیجی تمرینات عملی حوزه شهدای هسته ای بوشهر در محدوده نیروگاه اتمی بوشهر رزم شبانه با حضور گردان بیت المقدس برگزار خواهد شد.

کامران بیان کرد: در این رزم شبانه نیروهای بسیجی با آموزش های تیراندازی با تیرگازی، ستاره شناسی، سلاح شناسی، کمین و زد کمین آشنا خواهند شد.

فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر ابراز کرد: این نمایش اقتدار نیروهای بسیجی به احترام شهدای مدافع حرم با عنوان "رهروان شهید حججی" با هدف دفاع از نیروگاه اتمی بوشهر اجرا می شود.

درباره basir

دعای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی : «پروردگارا! همه‌ ما را، زندگی ما و عمر ما را، ختم به خیر بفرما؛ برای این حقیر و هر کسی که علاقه‌مند است، شهادت را به ‌عنوان آخرین پله زندگی ما قرار بده.» نوروز 1396

حتما ببینید

برگزاری باشکوه همایش «دختران انقلاب»

بانوان شرکت‌کننده در این همایش شعار «سر داده شد که روسری نرود» سر داده و …